Výuka cizích jazyků

Cizí jazyky jako váš spolehlivý parťák do života. Mám pro vás Skype výuku, online kurzy, webináře a workshopy.


Od mých studentů:

Veľmi pekne sa chcem poďakovať za skvelý kurz. Materiály, prezentácie, cvičenia boli výborne pripravené a veľmi ma to bavilo. Veľká vďaka za vašu prácu a námahu. Prajem pekný deň a veľa síl a tvorivosti do ďalších projektov.
Zuzana K.
Baví mě všechno - v klubu je opravdu široká škála témat a zaměření na slovíčka, gramatiku apod., že nevím, kam dřív skočit. Chtěla bych si to projít všechno a hned 😀. A taky to hned všechno ovládat tak brilantně, jako naše holky lektorky. Výhodou je, že si mohu vybrat právě to, na co mám momentálně chuť nebo to, co si potřebuji zopakovat nebo procvičit, v čem ještě "plavu". In my opinion - well thought out and realized. A holky pořád něco nového vymýšlejí tak, aby nás to bavilo a nedají nám ani chvilku zapomenout na angličtinu. Thanks a lot ❤ and hats off, girls 👍👍👏👏.
Iva H.
Jako průvodce v mé cestovní agentuře neustále hledám způsoby jak se dobře domluvit a jak porozumět anglicky. Díky časové indispozici : to znamená, že nemohu nikdy nikam docházet pravidelně, jsem šťastná, že existuje něco takového jako online klub English Spot Premium. Mám vše při ruce když zrovna já potřebuji. Mohu si ihned vybrat, jestli mám chuť na super Britku, nebo sympatickou Australanku, či profíka z USA...Takto je mám já totiž pojmenované. V pohodlí z domova si vybírám zda dnes jen gramatika nebo dnes jen blog, či anglické vychytávky. Nejlepší na tom je, že toto vše mohu prodiskutovat živě s mým USA kamarádem žijícím v CZ již 6 let, který mi kurzy také pochválil. Když něco nevím, stačí napsat do msn a je to....Proč tedy docházet nebo dokonce dojíždět kamkoliv? Jsem moc spokojená
Jana P.
Já jsem byla kurzem Anglicky za 10 týdnů nadšená. Bylo tam vše, co mne u jiných lektorů chybělo. Krásná srozumitelná výslovnost, vyhovující tempo, výstižně zvolená témata a především profesionální přístup lektorky Andrejky. Také mne vyhovuje, že si mohu jednotlivé lekce přehrát třeba několikrát za sebou.
Vendula L.
Je to moderní forma studia. Kurz si můžete pustit kdykoliv a téměř kdekoliv. Je rozdělen do tématických bloků. Lektorka á zkušenosti s praktickým používáním angličtiny při cestování a tak rozdělila probíranou tématiku do bloků tak, aby byla maximálně využitelná v praxi.Vřele doporučuji všem, kteří už někdy k angličtině alespoň přičichli.
Milada D.
Skvely online kurz se skvelou lektorkou. Profesionalne pripraveno, kazda lekce ma i cviceni k procvicovani a Andrea peclive opravuje domaci ukoly, coz je dokonala zpetna vazba. Diky moc 🙂
Milan H.
Děkuji Vám moc za skvělý webinář. Takovouto věc jsem absolvovala poprvé a bylo to skvělé a přínosné. Jsem ráda,že jsem na Vas narazila. V MHD poslouchám vaše nahrávky do ucha a potřebuji se v angličtině někam posunout. Vaše výslovnost je opravdu moc příjemná a já doufám,že u vás konečně najdu cestu vpřed. Díky a držte se i nadále.
Petra Š.
Týden utekl jako voda a za sebe mohu říct, že vaše výuka zatím plní svůj účel, každý den se na vás těším, každý den se těším na nová slovíčka, každý den si udělám čas na to si je poslechnout, vypsat a příkladovými větami opakovat, každý den si tím rozšiřuji slovní zásobu a na konci týdne zjišťuji, že jsem si vytvořila závislost, která ve mne zanechala možná 80% úspěchu. Takže moc děkuji za to že jste, za to co děláte a za to že díky vám mám ve svém pokročilém věku chuť a snahu se učit, příští týden se budu těšit!
Helča Š.
Ahojky všem, také přidám jeden pozitivní komentář nikdy bych nevěřila jak je těžké při pracovním vytížení naučit se 5 slovíček denně někdo řekne to je easy ale pro mě je to fičák a o to větší když se to hromadí 5 10 15 20. Ještě že jsou Andy s Beky tak pozitivní holky protože se na ně každý den těším a a kromě angličtiny mi dávají na dálku i strašně pozitivní energii za kterou jim tiímto moc děkuji!
Helča