online kurz

Anglicky za 10 týdnů

Kurzem vás bude provázet 

Andrea Toušová

Andrea Toušová

lektorka a ředitelka Andriss jazykové akademie
Jazyky jsou moje vášeň a jsem nadšená, že s vámi mohu sdílet to, co jsem se naučila.

Na tento kurz vám stačí jen pár minut denně.

Strávíme spolu 10 týdnů a naučíme se:

 • Seznámit se, popsat sebe sama, svou rodinu a práci.
 • Mluvit o každodenním životě - náš běžný den.
 • Nakupovat - výběr, placení, vrácení zboží.
 • Konverzovat v restauraci - menu, objednání jídla, platba, řešení problémů.
 • Zeptat se na cestu a navigovat ostatní.
 • Konverzovat na cestách - základní fráze pro cestování, na letišti a v hotelu.
 • Mluvit o počasí.
 • Popisovat činnosti v minulém čase.
 • Plánovat do budoucnosti - diáře, plány a sny do budoucna.
 • Psát e-maily a dopisy - formální a neformální korespondence.

Jak kurz probíhá?

Každý týden 1 lekce

Každý týden vám otevřu přístup do nové lekce. Ta má několik částí - krátká videa, fráze, slovíčka, modelové konverzace, vysvětlení gramatiky a cvičení.

Výukové materiály

Ke každé lekci si můžete stáhnout výukové materiály ve formátu .pdf, které si můžete vytisknout a využít je k dalšímu studiu.

Videa na gramatiku

V každém oddílu se budeme věnovat určité gramatice, na kterou pro vás bude připravené speciální video.

Modelové konverzace

Modelové konverzace z oblasti "Small Talk" jsou namluveny rodilými mluvčími.

Aplikace na slovíčka

Slovíčka z jednotlivých lekcí pro vás budou připravena v aplikaci, kde se je můžete snadno učit a procvičovat.

Cvičení k lekcím

Ke každé lekci bude k dispozici online cvičení, na kterém si můžete vyzkoušet, zda jste danou látku správně pochopili.

Závěrečný test

Po absolvování kurzu vás čeká závěrečný test, abyste si sami vyzkoušeli, kolik jste se toho naučili.

Online podpora

Ve studentské sekci můžete klást dotazy formou komentářů k videu.

Základní motto kurzu je: \"PŘEHLEDNĚ A JEDNODUŠE\"

Kurz je vhodný pro falešné začátečníky, mírně pokročilé a pro všechny, kdo k angličtině již přičichli, ale cítí nejistotu v běžné konverzaci. Cílem online kurzu Anglicky za 10 týdnů level I. je, aby se jeho účastníci dokázali domluvit v základních situacích, jako je konverzace na cestách, v restauraci, seznámení se s novými lidmi, popis cesty a podobně.

V kurzu se budeme věnovat nejen frázím a slovní zásobě, ale těšit se můžete i na modelové konverzace namluvené rodilými mluvčími, články, vysvětlení gramatiky a online cvičení. Kurz je zaměřen na použití anglického jazyka v praxi. Budete se učit to, co skutečně potřebujete a využijete.

Většina z nás má v angličtině za cíl mluvit. Mluvit ale nemůžeme bez znalosti základů, slovíček, frází a gramatiky. Po tomto kurzu budete mluvení zase o několik kroků blíže a bude pro vás mnohem snazší. Angličtina vás bude bavit!

Jedná se o online kurz. Každý týden vám otevřu dveře do nové lekce. Přístup do kurzu máte napořád a můžete si jet vlastním tempem. Budu vám k dispozici pro případné otázky či dovysvětlení probírané látky.

Celý kurz je rozdělen do 10 lekcí. Po registraci do kurzu získáte přístup do studentské sekce, kde se vám budou postupně každý týden otevírat jednotlivé lekce. Najdete zde video lekce na konverzaci i gramatiku, studijní materiály ve formátu PDF a online cvičení. Slovíčka pro vás budou připravena v aplikaci, kde se je můžete učit pomocí memo kartiček, cvičení nebo třeba i her.

Přístup do kurzu máte už napořád a můžete se tak k jednotlivým lekcím kdykoli vracet a látku si zopakovat. Toto je velká výhoda oproti klasickým docházkovým kurzům, kde nejsme vždy schopni pochytit 100% z lekce.

Ke komunikaci nám slouží komentáře k videím u jednotlivých lekcí a také uzavřená facebook skupina, kde můžete probírat různá témata týkající se kurzu.

V kurzu Anglicky za 10 týdnů máte jedinečnou zpětnou vazbu a možnost podívat se na veškerou látku znovu!

Reference od účastníků minulých kol kurzu:

S kurzem Anglicky za 10 týdnů level I. jsem byla moc spokojena. Přinesl mi hodně užitečných frází, které mohu využít při cestování i konverzaci. Těším se na pokračování.
Michaela P.
Skvely online kurz se skvelou lektorkou. Profesionalne pripraveno, kazda lekce ma i cviceni k procvicovani a Andrea peclive opravuje domaci ukoly, coz je dokonala zpetna vazba. Diky moc 🙂
Milan H.
Já jsem byla tímhto kurzem nadšená. Bylo tam vše, co mne u jiných lektorů chybělo. Krásná srozumitelná výslovnost, vyhovující tempo, výstižně zvolená témata a především profesionální přístup lektorky Andrejky. Také mne vyhovuje, že si mohu jednotlivé lekce přehrát třeba několikrát za sebou.
Vendula L.
Líbilo se mi jak je vše stručně a srozumitelně podáno.Oceňuji připravené podklady k webináři. Oceňuji těchto 10 strávených středečních večerů 🙂
Martina P.
Je to moderní forma studia. Kurz si můžete pustit kdykoliv a téměř kdekoliv. Je rozdělen do tématických bloků. Lektorka á zkušenosti s praktickým používáním angličtiny při cestování a tak rozdělila probíranou tématiku do bloků tak, aby byla maximálně využitelná v praxi.Vřele doporučuji všem, kteří už někdy k angličtině alespoň přičichli.
Milada D.
Celý kurz byl perfektní, skvěle připravený a když i člověk má pocit, že některá témata jsou triviální, opak je pravdou,uvědomila jsem spoustu věcí, které hovor udělají "hladší". Lektorka má nádhernou výslovnost a vždy její vysvětlení a komentáře byla pro mě velmi užitečná.Děkuji moc
Alena V.
Všechny části kurzu se mi líbily, protože v nich bylo jak seznámení se základními slovíčky, tak s jednoduchými i trochu složitějšími texty. Velmi dobře byl voleno čtení textů - nejprve celých a poté jednotlivých vět s překladem.
Jana R.
Líbil se mi moc, konečně jsem si sedla k angličtině, i přesto, že vím, že by to chtělo více času, alespoň nějaký jsem na ni našla (mám dvě malé děti). Moc děkuji, je super, že si mohu pustit kurz ze záznamu, protože takto jsem ho sledovala asi z 90%.
Markéta V.

Čím se liší nová verze kurzu od staré?

 • Větší zaměření na slovíčka včetně procvičování
 • Praktická gramatika ke každé lekci
 • Kompaktnější podání a rozdělení částí lekcí na menší úseky (5-10min)
 • Více příkladů z hovorové angličtiny

Jak to vypadá uvnitř kurzu? 

Studentská sekce

Toto je hlavní stránka studentské sekce, kde najdete všeobecné informace o kurzu a seznam lekcí.

Jednotlivé lekce

Takto to vypadá uvnitř jednotlivých lekcí. Najdete tu jednotlivé video lekce, materiály ke stažení a online cvičení.

Mým cílem je, aby vám dal kurz hodnotné informace a abyste se naučili angličtinu skutečně používat a využívat!

 

Záleží mi na tom, abyste se něco naučili a je možné, že nemáte k online kurzům důvěru nebo jste třeba absolvovali nějaký, který se vám nelíbil, a proto nechci, abyste riskovali.

Pokud zjistíte, že kurz pro vás není to pravé, a že vám nedává hodnotné informace, vrátím vám investované peníze do 30 dní od začátku kurzu. 

Online kurz Anglicky za 10 týdnů I. obsahuje: 

 • Celkem 10 lekcí rozdělených do menších studijních jednotek
 • Studijní materiály, cvičení ke každé lekci a přístup do aplikace na slovíčka
 • Neomezený přístup do kurzu napořád
 • Certifikát o absolvování v případě složení závěrečného testu alespoň na 66%
 • Živou podporu na emailu, ve studentské sekci a na facebooku.

Ke kurzu navíc získáte 2 skvělé BONUSY:

BONUS #1 Registrace v English Spot Premium na 1 měsíc zdarma

English Spot Premium je vzdělávací platforma pro studenty angličtiny, kde najdete tréninky na slovíčka i gramatiku, webináře, workshopy a můžete zde využívat i konverzačních lekcí.

BONUS #2 eBook Anglicky za 10 týdnů

Učebnice angličtiny ve formátu PDF navrřená přímo pro tento kurz.

a navíc...

Získáte certifikát

Kurz je zakončen závěrečným testem a certifikátem o absolvování kurzu. Pro získání certifikátu je třeba složit závěrečný test alespoň na 66%. Na test máte více pokusů, takže nemusíte mít obavy.

Celý kurz včetně všech materiálů a bonusů stojí pouze 1490,-Kč

Už neváhejte a udělejte další krok nejen pro svou angličtinu, ale především pro sebe.

Pojďme se společně vydat na cestu hned teď!

Těším se na Vás!

A tady je pár často kladených dotazů:

Budu týden na dovolené a nemohu se kurzu zúčastnit 10 týdnů v kuse.

To vůbec nevadí, celý kurz nezávisí přímo na týdnech. Lekce se postupně uvolňují, abyste měli čas si látku v klidu probrat a naučit se ji, ale pokud týden vynecháte, o lekce nepřijdete, můžete si je pustit kdykoli i zpětně. Pokud se budete chtít na něco zeptat, můžete mi napsat přímo do chatu k videím ve studentské sekci nebo vznést dotaz v uzavřené skupině na facebooku, kde vám odpovím já či vaši spolužáci. Do kurzu máte přístup napořád a můžete si jet svým tempem.

Jsou nějaké další náklady spojené s kurzem?

Ne.

Nejsem technický typ a neumím to s počítačem.

Na tento kurz příliš technický typ být nepotřebujete, ale pokud máte problémy třeba i s obsluhováním emailové schránky, tak se do kurzu raději nepouštějte :-). Jediná počítačová dovednost, kterou tu skutečně potřebujete je přihlásit se do studentské sekce a stáhnout si PDF mateirály.

Jak kurz funguje prakticky?

Po registraci dostanete informační email a před zahájením kurzu vám budou vytvořeny přístupy do členské sekce. V den zahájení kurzu se vám otevře první lekce a všechna videa, materiály a cvičení s ní spojené. Lekci s můžete procházet kdykoli během týdne, je jedno, jestli o víkendu, v pracovních dnech nebo zda ráno či večer. Pozor, zkontrolujte si v emailu také složky hromadné a spam, protože když několik emailů ode mě neotevřete, může se stát, že vám začnou padat do hromadných či spamových složek.

Mám již předchozí starší verzi kurzu, je pro mě smysluplné koupit si tuto novou?

Pokud jste již absolventem starší verze kurzu, váš starý kurz se automaticky přepne na novou verzi.  Nemusíte platit vůbec nic

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište mi na andrea@andreatousova.cz

Učíte se raději FACE to FACE? 

Podívejte se na kurzy Andriss jazykové akademie.