English Re-Fresh

Osvěžte svou angličtinu s 30 denním intenzivním kurzem, který vám zabere jen 15 minut denně.

Máte v angličtině guláš? Nejste si jisti, kdy se používá který čas, jestli vyjadřujete skutečně to, co máte na mysli a jestli používáte správné výrazy a vazby

Nejste v tom sami, mnoho studentů prošlo různě zaměřenými kurzy, ale uchopit angličtinu jako takovou je někdy velmi obtížné. Tento kurz vám v angličtině udělá pořádek!

30 dní koncentrované angličtiny

Cílem kurzu je osvěžit si anglickou gramatiku a udělat si v ní pořádek. Společně projdeme používání anglických časů, předložek, podmínkových vět, souslednosti časů a, frázových sloves, zkrátka toho, co se skutečně v angličtině používá, a co potřebujete pro to, abyste uměli jasně a srozumitelně vyjádřit, co máte na mysli. Kurz trvá 30 dní a každý den probereme 1 téma.

Co můžete od kurzu očekávat:

Posunete se o úroveň výš

Pochopení gramatiky vám výrazně usnadní používání i chápání angličtiny jako takové. Budete lépe rozumět a mnohem lépe se vyjadřovat.

Uděláte si jasno

Neorientujete se v časech a dalších jevech? Po kurzu už vám to bude jasné. Vše si přehledně a jasně vysvětlíme a celkově zmapujeme anglickou gramatiku.

Časově nenáročné

Intenzivní kurz trvá 30 dní a učit se budete každý den 15-20minut

Méně teorie, více praxe

Kurz je postavený tak, abyste si vše připomněli, procvičili a hned zakomponovali do praxe.

Přístup napořád

Do kurzu máte přístup napořád a můžete se tak k jednotlivým lekcím vracet kdykoli budete potřebovat.

Závěrečný test

Po absolvování kurzu vás čeká závěrečný test, abyste se sami přesvědčili, kolik jste se toho naučili.

O kurzu

Cílem kurzu je osvěžit si anglickou gramatiku a její používání v praxi. V jednotlivých lekcích se budeme věnovat daným gramatickým jevům a jejich použití v názorných příkladech.

Podíváme se na angličtinu v kostce, nebudeme se v ničem zbytečně pitvat a budeme se jasně a stručně věnovat skutečně tomu, co se používá a v jakých situacích se to používá.

Tento měsíční intenzivní kurz je rozdělen do 30 krátkých lekcí, které nastartují a osvěží vaši angličtinu!

Každý den dostanete email s instrukcemi, lekcemi či cvičeními. Tím pádem se vám nestane, že byste na kurz zapomněli. Emaily vám ho budou stále připomínat.

Doporučení: snažte se dělat lekce poctivě každý den a nenechávejte si mnoho lekcí najednou. Proč? Ztratíte pak motivaci. 

 

Na kurz vám stačí 15-20 minut denně.

Kurz trvá 30 dní a zahájit ho můžete kdy chcete

kurzem vás bude provázet:

Andrea Toušová

lektorka a ředitelka Andriss jazykové akademie
Jazyky jsou mým celoživotním posláním a ráda s vámi budu sdílet své zkušenosti i znalosti. Těším se na naši společnou cestu.

Kurz je určen pro ty, kdo se již anglicky učili a mají alespoň základy jazyka. Pokud jste alespoň zdálky někdy slyšeli o čase předpřítomném, o 1.podmínkové větě, o tom, že existují frázová slovesa, je kurz právě pro vás.

Předpokládaná vstupní znalost ke kurzu: tvorba základních časů (přítomný prostý, průběhový, minulý prostý, předpřítomný), práce s pomocnými slovesy (do, does, did), znalost základního slovosledu, sloveso have, can, budoucí čas s will. 

U časů je důležité, abyste je uměli vytvořit. Použití a rozdíl mezi jednotlivými časy se naučíte v tomto kurzu.

Po ukončení kurzu budou vaše gramatické znalosti odpovídat úrovni intermediate - středně pokročilí (B1)

Kurz English Re-Fresh je vhodný např. i pro maturanty nebo přípravu k dalším jazykovým zkouškám, např. FCE.

Co všechno kurz obsahuje a jak to vypadá uvnitř?

  • Kurz má celkem 30 lekcí
  • Přístup máte napořád a k jednotlivým lekcím se můžete kdykoli vracet
  • Každý den ráno dostanete email s 1 krátkou lekcí, která vám zabere 15-20 minut
  • K dispozici budete mít videa, materiály ke stažení a online cvičení
  • Pokud složíte závěrečný test, získáte certifikát o absolvování
  • Učit se můžete v kteroukoliv denní dobu, jak vám to vyhovuje, není nutné se učit každý den v 8:00

A takto to vypadá uvnitř kurzu:

Studentská sekce

Toto je názorný příklad stránky studentské sekce, kde najdete aktuální informace a seznam jednotlivých lekcí.

Jednotlivé lekce

A takto to vypadá uvnitř jednotlivých lekcí, kde najdete výuková videa, materiály a cvičení.

Kolik to stojí?

Cena tohoto měsíčního intenzivního online kurzu je 1200Kč

To je hodnota cca 4 klasických lekcí s lektorem. Tento měsíční intenzivní online kurz však nabízí látku, kterou s lektorem probíráte minimálně 1 rok! 

Cena obsahuje kurz samotný (videa, materiály, cvičení), dále mojí osobní živou emailovou podporu v případě, že vám něco nebude jasné nebo budete potřebovat s něčím pomoci a podporu ve facebookové skupině English Spot, kde můžete klást dotazy, diskutovat s ostatními studenty a kam často přidávám zajímavosti a různé druhy studijních materiálů.

Jste z toho nadšeni? A to ještě není vše!

Ke kurzu navíc získáváte 2 skvělé bonusy:

BONUS #1 Recept na jazyky

eBook, který vám ukáže cestu, jak se rychle a efektivně naučit cizí jazyk jednou provždy, jak si nastavit svou mysl a co a jak udělat v praxi. Hodnota eBooku je 390Kč, ale k tomuto kurzu ho získáváte ZDARMA!

O ebooku

BONUS #2 Anglická gramatika do ucha

Program na bázi audio výuky, který vám pomůže si anglickou gramatiku zafixovat hluboko do podvědomí. Učit se můžete kdekoli, třeba i na cestě do práce nebo doma při uklízení. Hodnota kompletní Anglické gramatiky do ucha je 699Kč a vy ji POUZE K TOMUTO KURZU můžete získat za 299Kč. Tento bonus je volitelný.

O nahrávkách

Mým cílem je, aby vám dal kurz hodnotné informace a abyste se naučili angličtinu skutečně používat a využívat!

Záleží mi na tom, abyste se něco naučili a je možné, že nemáte k online kurzům důvěru nebo jste třeba absolvovali nějaký, který se vám nelíbil, a proto nechci, abyste riskovali.

Pokud zjistíte, že kurz pro vás není to pravé, a že vám nedává hodnotné informace, vrátím vám investované peníze do 14 dnů od začátku kurzu. 

Reference od účastníků mých kurzů: 

Já jsem byla tímhto kurzem nadšená. Bylo tam vše, co mne u jiných lektorů chybělo. Krásná srozumitelná výslovnost, vyhovující tempo, výstižně zvolená témata a především profesionální přístup lektorky Andrejky. Také mne vyhovuje, že si mohu jednotlivé lekce přehrát třeba několikrát za sebou.
Vendula L.
Líbilo se mi jak je vše stručně a srozumitelně podáno.
Martina P.
Je to moderní forma studia. Kurz si můžete pustit kdykoliv a téměř kdekoliv. Lektorka má zkušenosti s praktickým používáním angličtiny, a tak rozdělila probíranou tématiku do bloků tak, aby byla maximálně využitelná v praxi.Vřele doporučuji všem, kteří už někdy k angličtině alespoň přičichli.
Kurz se mi líbil moc, konečně jsem si sedla k angličtině, i přesto, že vím, že by to chtělo více času, alespoň nějaký jsem na ni našla (mám dvě malé děti). Moc děkuji, je super, že si mohu pustit kurz ze záznamu.
Markéta V.
Děkuji Vám moc za skvělý webinář. Takovouto věc jsem absolvovala poprvé a bylo to skvělé a přínosné. Jsem ráda,že jsem na Vas narazila. V MHD poslouchám vaše nahrávky do ucha a potřebuji se v angličtině někam posunout. Vaše výslovnost je opravdu moc příjemná a já doufám,že u vás konečně najdu cestu vpřed. Díky a držte se i nadále.
Petra Š.

Líbí se vám myšlenka, že už za pouhý měsíc bude vaše angličtina o úroveň výš?

Neváhejte a připojte hned teď!

Těším se na naši společnou cestu!