Anglická gramatika do ucha

 

Učíte se anglicky, ale stále nerozumíte cizincům?

 • Chcete, konečně mluvit a rozumět perfektně anglicky?
 • Hledáte způsob, jak se učit, aby to pro vás bylo přirozené?
 • Chcete si zafixovat anglickou gramatiku?

Kdysi jsem si myslela, že to nejde, ale dokázala jsem to a VY to můžete dokázat také!

Otázka pro vás: Jak se naučí jazyk malé dítě? 

Děti se učí již hned od narození a umí mluvit daleko dříve, než se naučí psát nebo číst. Malé děti se totiž učí poslechem. A to, co odposlouchají, jim navždy zůstane v hlavě.

Dítěti stačí jednou něco slyšet (někdy i to, co by zrovna nemělo) a hned si to zapamatuje.

Náš mozek takto funguje nejen v raném dětství, ale i v dospělosti. 

Všimli jste si někdy, že když posloucháte svou oblíbenou písničku, tak si po čase pamatujete text, i když jste se ho nikdy v životě neučili? Váš mozek si ho totiž uložil do podvědomí! Stejně funguje i audio výuka angličtiny.

Co jsou Andriss Audio nahrávky?

Právě na základě podvědomého učení jsme pro vás spolu s lektory z Andriss jazykové akademie připravili MP3 program Andriss Audio, což je audio výuka anglické gramatiky, kde posloucháte rodilé mluvčí z USA a Velké Británie a učíte se rozumět, překládat a zároveň si dostáváte celou gramatiku do podvědomí, aby vám připadala přirozená.

 • Raketový pokrok
  Za krátkou dobu se díky Andriss Audio můžete posunout vpřed přímo mílovými kroky.
 • Kdekoli zrovna jste
  Můžete poslouchat doslova kdekoli a u poslechu můžete dělat i úplně jinou aktivitu, která nevyžaduje tolik soustředění, např. žehlení, uklízení či pro pány kutilské činnosti v dílně.
 • Znalosti napořád
  Gramatika vám už bude připadat přirozená. Tím, že se vaše znalosti fixují do podvědomí, hravě docílíte toho, že už to nikdy nezapomenete!

Je to úžasný pocit, když rozumíte! Dovolte si ho zažít a s ním si dopřejte pocit zdolání velké výzvy a toho, že jste to dokázali! 

\"Budete to vědět, aniž byste věděli, že to víte.\"

Na vlastní kůži jsem to zažila a díky audio výuce pro mě bylo porozumění jazykům \"Andy-pole2\"hračka. Jako malé mi totiž rodiče stále dokola pouštěli různé anglické nahrávky (nejvíce vzpomínám na příběhy Robinsona Cruseaua) a díky tomu jsem zvládla nejen angličtinu, ale s chutí jsem se vrhala i do dalších jazyků.

Můj autentický příběh si můžete přečíst zde >>

Angličtina může být hračka i pro vás!

Co MP3 nahrávky obsahují?

Nahrávky jsou namluvené napůl britskou a napůl americkou angličtinou.

Tyto dva druhy angličtiny se totiž liší výslovností a měli bychom být schopni rozumět jak britské, tak americké.

Každá MP3 nahrávka je věnována jednomu gramatickému tématu a je rozdělena do několika částí:

 • Základní představení gramatiky
  Kladné věty, záporné věty, otázky
 • Něco navíc
  U základní gramatiky je to např. série krátkých odpovědí (short answers) k otázkám, u pokročilejší např. rozdíly mezi jednotlivými časy.
 • Článek
  Článek na různá témata za použití dané gramatiky. Cílem je orientace v souvislém textu. Článek uslyšíte nejdříve anglicky a pak česky.
 • Obrácený překlad
  Tady si můžete procvičit, co jste si zapamatovali. Uslyšíte větu v češtině, budete mít chvilku na rozmyšlenou a poté ji uslyšíte dvakrát v angličtině-jednou rychle a jednou pomaleji.
 Abyste si mohli udělat představu, můžete si vyzkoušet zdarma ukázky nahrávek. Najdete tu průřez jednotlivými kapitolami anglické gramatiky.
 

Určitě mi MP3 nahrávky pomůžou?

ANO

Hlavní výhodou audionahrávek je, že si je můžete poslouchat pořád dokola a věty se vám pomaličku vryjí pod kůži. Po několika opakovaných posleších (může to být 10 ale také třeba 100) to budete vědět a ani nebudete vědět, že to víte! Díky audio výuce vám angličtina bude připadat mnohem přirozenější a to je u všech jazyků velmi důležité.

Mám problémy se soustředit a neobsáhnu dlouhé texty.

Žádný stres! Audio nahrávky byly vytvořeny na základě potřeb studentů, kteří mi prošli pod rukama (viz. můj osobní příběh) a často si stěžovali, že se v dlouhých textech ztrácí. Z toho důvodu je v Andriss audiuovýuce systém 1věta anglicky + česky. Tím pádem se v textu neztratíte a pokud nějakou větu nestihnete, jednoduše si ji vrátíte.

Rodilým mluvčím většinou nerozumím, výslovnost je pro mě těžká.

Tady máte šanci s tím něco udělat! Většina z nás se mnohem snadněji domluví s cizincem než s rodilým mluvčím a není raritou, že po letech studia angličtiny si pak v Anglii nekoupíte ani rohlík. A právě proto je třeba už od začátku trénovat sluch i na rodilé mluvčí a zejména na různé přízvuky. Přesně k tomu slouží tyto nahrávky. Ze začátku se to může zdát těžké, ale nevzdávejte to. Poslouchejte dokola a dokola, s poslechem si zároveň věty čtěte a brzy uvidíte, jak se vaše schopnost porozumět vylepší!

Co o Andriss audio říkají...

Poslechl jsem si několikrát Andriss Part1 Present Simple a zjistil jsem, že je to opravdu "simple". A to si říkám, že jsem věčný začátečník. Bezva výslovnost, odpovídající tempo, krásně přehledné. Vřele všem doporučuji.
Rudolf ModrýOSVČ
Přesně něco takového jsem dlouho hledala! Nahrávky jsou krátké, což je prima, protože neztratím soustředěnost, když je poslouchám. Pouštím si je každý den, když jedu do práce a mám pocit, že mi je angličtina najednou tak nějak blíž.
Ivana PitráskováObchodní zástupkyně
Ten poslech jednotlivých věcí je super,super. To ,co mi poprvé připadalo nesrozumitelné při dalším a dalším poslechu je jasné…fakt moc děkuji a všem doporučuji, zejména těm, kteří mají problém s poslechem.
Alena V.Nestlé
Jsem věčný student a největší problém mám s porozuměním při konverzaci, nebo poslechu. Myslím, že přesně s tímto problémem můžou audio nahrávky pomoci. Moc za ně děkuji a doporučuji všem věčným studentům.
Pavel K., Nestlé
Konečně jsem se dostala k poslechu Andriss audio nahrávek, první a druhá část. Překvapilo mě, že přesto, že už je pozdní večerní hodina, tak jsem byla schopná poslouchat. Určitě je to tím, že nahrávky byly pěkně zpracované. 🙂 Ještě jsem si vyzkoušela test jazykové úrovně na www.andriss.cz, ale ten bohužel nebyl tak úspěšný. Nebyla to chyba v programu, ale mám se ještě mnoho co učit….:-) Věřím, že mi pomůžou i zajímavé příspěvky ohledně angličtiny na webu www.andriss.cz, a test příště udělám lépe.:-)
Lada K.Nestlé

A to není vše...mám pro vás skvělý bonus!

BONUS 1#

Dárek - přepisy audio nahrávek

Ke každé zakoupené Andriss audio nahrávce MP3 získáte zdarma přepis textů, který vám usnadní orientaci a může vám posloužit jako záchytný bod, pokud si nejste jisti, že rozumíte správně. Texty můžete také využít k výuce - poslouchat si nahrávky a zároveň číst text.

BONUS 2#

20 anglických frází pro každý den

K celému setu nahrávek jsem pro vás v angličtině namluvila a do češtiny přeložila nejčastěji používané anglické fráze pro každodenní použití. Tento set frází je neprodejný a získat ho můžete pouze k programu Andriss Audio.

 

Nenechávejte to na později, protože z později se může stát nikdy. Udělejte to PRÁVĚ TEĎ!