Chceš se konečně posunout v angličtině?

 • Je pro tebe angličtina důležitá, ale máš strach, že pořád nejsi dost dobrý/á?
 • Hledáš místo, kde ti na angličtinu stačí 15min denně?
 • Chceš být součástí komunity úspěšných studentů?
 • Potřebuješ už jednou provždy prolomit bariéru v mluvení?
 • Už jsi to chtěl/a několikrát vzdát a hledáš motivaci, podporu a  novou inspiraci?

Staň se SPOŤÁKEM a získej svobodu v angličtině i TY!

Co je klub English Spot Premium?

Studuješ metodou micro learning (15min denně)

Jsme lektorky se zkušenostmi ze anglicky mluvících zemí a spojuje nás 1 jazyk, jedna vášeň.

Milujeme angličtinu a s nadšením se s vámi - studenty dělíme o naše dovednosti a předáváme naše zkušenosti a know-how.

Klub English Spot Premium je vzdělávací platforma, kde je vše o angličtině na jednom místě, každý si tu najde to, co zrovna potřebuje a studuje v intenzitě a náročnosti, která mu vyhovuje. Čekají Tě video lekce angličtiny, inspirativní rozhovory, tréninky, workshopy, konverzační lekce angličtiny a pravidelná živá vysílání. Věříme, že angličtina může být zábava, a proto se těšíme, že si učení společně užijeme.

Těší se na Tebe Tvé průvodkyně klubem Andy&Beky

English Spot Premium pomáhá a podporuje

0
SPOKOJENÝCH STUDENTŮ V KURZECH
0
ČLENŮ FACEBOOKOVÉ SKUPINY
0
ÚČASTNÍKŮ WEBINÁŘŮ

Seznam se s lektorkami a zakladatelkami

Angličtina je mým celoživotním posláním. Ráda sdílím své zkušenosti a znalosti a mou největší odměnou je vidět pokrok u studenta. Navštívila jsem USA a Velkou Británii a prakticky celý život cestuji, ať už soukromě nebo obchodně a využívám tak angličtinu na denní bázi.
Andrea
Angličtina mě naučila, že ať jsem v jakékoli zemi, jsem schopná komunikovat s úplně odlišnou kulturou a nestydět se. Vždyť pro kolik lidí je to druhý jazyk? I proto jej chci předávat dál. Mým mottem je: "Učení nebolí, když je chtěné." Žila jsem 2 roky v USA a momentálně žiji ve Velké Británii.
Rebeka

Co na Tebe čeká v klubu?

Gramatika

Tréninky zaměřené na jednotlivé části anglické gramatiky a cvičení k jednotlivým tématům.

Slovíčka a fráze

Lekce na základní slovní zásobu, ale také na rozdíly v použití výrazů či na frázová slovesa, idiomy.

Živé konverzace

Pravidelné konverzační lekce v malých skupinkách, kde můžeš trénovat aktivní mluvení.

Stále ve spojení

Jsme s Tebou "live" prostřednictvím webinářů, workshopů, chatu a uzavřené fb skupiny. Odpovíme na Tvé otázky, dovysvětlíme Ti látku a společně prohloubíme Tvé znalosti.

Rozhovory a motivace

Zajímavé rozhovory a sdílení zkušeností od lektorů i studentů angličtiny, motivační tréninky.

Přístup 24/7

Můžeš studovat kdykoli během dne, třeba i v noci. V klubu je stále živo a každý měsíc přidáváme nové tréninky, pořádáme mini kurzy a webináře.

Jsi připraven/a udělat pořádný pokrok v angličtině?

Staň se SPOŤÁKEM!

Kolik to stojí?

Spoťákem se můžeš stát za cenu menší než je průměrná cena 1 vyučovací lekce s lektorem.

Členství Ti zaručí neomezenou možnost využívat výhody klubu naplno. Můžeš sledovat výuková i motivační videa, živá vysílání, stahovat materiály, dělat cvičení a být v přímém kontaktu s lektorkami a ostatními členy klubu. V rámci členství máš i vypsané konverzační lekce zdarma. Naší prioritou je, aby se v klubu všichni studenti cítili skvěle a byl ve všech směrech obohacující!

Do tvorby klubu investujeme mnoho času a úsilí a díky členským příspěvkům ho můžeme můžeme vylepšovat, tvořit nový obsah a živé akce. Chceme totiž, aby klub English Spot Premium bavil Tebe i nás 🙂  

Jsi nový člen a chceš si náš klub vyzkoušet? 

Měsíční členství
599 Kč
za měsíc
20Kč/den

Jak se v klubu líbí členům - Spoťákům?

Tento privátní klub jsem hledal dlouho a vyplatilo se. Zkoušel jsem různé formy výuky angličtiny, od zaručených metod „anglicky za 10 dní“, přes internetové výukové programy, po individuální jazykové kurzy. Klub English Spot Premium má svoje kouzlo. Drží mě v neustále pozornosti sledovat aktivity, které jsou pro studenty pečlivě připravovány. Webináře, testy, osobní rozhory, kvalifikovaná výuka na vybraná témata, možnost „chatovat“ a mnoho dalších překvapení, na která se můžeme těšit. Pro mě je důležité, abych se jednoduchým způsobem dokázal učit a zdokonalovat v angličtině, abych se zbavil strachu mluvit anglicky. Členství v klubu mi přináší kvalitní podporu mého vzdělání, je to zdroj kvalitních, použitelných a praktických informací i způsobů umět se co nejlépe vyjádřit, abych se mohl domluvit anglicky kdekoliv na světě. Co je pro mě důležité? Profesionální přístup lektorek, dlouhodobá udržitelnost výuky a v neposlední řadě skvělá cena za členství za to, co mi výuka angličtiny přináší. Moje současná úroveň angličtiny je B1, ale mým osobním cílem je C1. Věřím, že mi členství v klubu hodně pomůže se zlepšit, tak jako vám. Přidejte se k nám.
Josef S.
V Klubu English Spot Premium jsem našla přesně to, co potřebuji. To znamená časovou flexibilitu a možnost si řídit sama frekvenci a délku lekcí, možnost se učit ve kteroukoliv denní (a noční) dobu z velmi kvalitního obsahu, a také důležitou motivaci ze strany lektorek. Všechny jsou na vysoké profesionální úrovni, každá má svůj výukový styl a dohromady jsou schopny vytvořit moc příjemnou atmosféru party, která se usilovně snaží posunout jednotlivé studenty na jejich vysněnou úroveň v angličtině. Velmi mi vyhovují krátká videa, kde je určité téma skutečně přehledně vysvětleno teoreticky i prakticky a na připraveném cvičení mám okamžitou možnost si procvičit a zjistit, jestli chápu správně. K videu je možné se libovolně vracet, což především u těch složitějších oceňuji. Klub je velmi strukturovaně propracován a student zde najde opravdu celou škálu možností - od zmíněných videí zaměřených na gramatiku a slovní zásobu, přes možnost konverzace s lektory až k motivačním webinářům, navíc obsah je pravidelně doplňován, takže studenti mají možnost stále vybírat nová témata. A hlavně - osobně mám velmi příjemný pocit maximální podpory ze strany lektorek, pocit, že jim opravdu záleží na tom, abych svou angličtinu vylepšila a jsou ochotny mi vždy s úsměvem pomoci. Za mne nejucelenější forma výuky angličtiny v on-line podobě. Velmi doporučuji těm, kteří to myslí s angličtinou vážně a ocení pečlivou přípravu všech částí Klubu a zároveň maximálně tvůrčí a příjemnou atmosféru!
Renáta N.
Klub English Spot Premium je super! Líbí se mi, že si každý (začátečník i pokročilý) může vybrat téma, které ho zajímá nebo zrovna potřebuje procvičit, a to formou výukových videí, ke kterým se může kdykoli vracet. Díky klubu jsem se už naučila spoustu nových věcí. Pokud mi není něco jasné, lektorky mi vždy ochotně mé dotazy zodpoví. Klub není jen o gramatice, slovní zásobě a užitečných tipech, ale také o motivaci a vzájemné podpoře. Každý měsíc se konají webináře na různá témata a skvělé jsou také konverzační lekce, kde si každý může procvičit mluvení a které jsou v rámci klubu zdarma. Určitě všem doporučuji!
Dominika P.
Jako průvodce v mé cestovní agentuře neustále hledám způsoby jak se dobře domluvit a jak porozumět anglicky. Díky časové indispozici : to znamená, že nemohu nikdy nikam docházet pravidelně, jsem šťastná, že existuje něco takového jako online klub English Spot Premium. Mám vše při ruce když zrovna já potřebuji. Mohu si ihned vybrat, jestli mám chuť na super Britku, nebo sympatickou Australanku, či profíka z USA...Takto je mám já totiž pojmenované. V pohodlí z domova si vybírám zda dnes jen gramatika nebo dnes jen blog, či anglické vychytávky. Nejlepší na tom je, že toto vše mohu prodiskutovat živě s mým USA kamarádem žijícím v CZ již 6 let, který mi kurzy také pochválil. Když něco nevím, stačí napsat do msn a je to....Proč tedy docházet nebo dokonce dojíždět kamkoliv? Jsem moc spokojená
Jana P.www.catajemstvi.cz
Baví mě všechno - v klubu je opravdu široká škála témat a zaměření na slovíčka, gramatiku apod., že nevím, kam dřív skočit. Chtěla bych si to projít všechno a hned 😀. A taky to hned všechno ovládat tak brilantně, jako naše holky lektorky. Výhodou je, že si mohu vybrat právě to, na co mám momentálně chuť nebo to, co si potřebuji zopakovat nebo procvičit, v čem ještě "plavu". In my opinion - well thought out and realized. A holky pořád něco nového vymýšlejí tak, aby nás to bavilo a nedají nám ani chvilku zapomenout na angličtinu. Thanks a lot ❤ and hats off, girls 👍👍👏👏.
Iva H.
Ahoj Andy a Beky,nejsem v klubu dlouho, ale bavi me to a premyslim,ze vyuziji vasi skvelou nabidku a prodlouzim si clenstvi. Diky vam jsem zrusila dochazkove hodiny, ktere nebyly tak zajimave a porad se vyplnovala nejaka cviceni jako ve skole.😀 Dokonce jsem si dala i vyzvu 5 slovicek.Nektera jsou sice tezka, ale budu se snazit👍. Porad je projizdim. Vzdy kdyz mam chvilku
Radka S.
Ahoj holky, týden utekl jako voda a za sebe mohu říct, že vaše výuka zatím plní svůj účel, každý den se na vás těším, každý den se těším na nová slovíčka, každý den si udělám čas na to si je poslechnout, vypsat a příkladovými větami opakovat, každý den si tím rozšiřuji slovní zásobu a na konci týdne zjišťuji, že jsem si vytvořila závislost, která ve mne zanechala možná 80% úspěchu. Takže moc děkuji za to že jste, za to co děláte a za to že díky vám mám ve svém pokročilém věku chuť a snahu se učit.
Helča S.
Hello everyone😊, ráda bych poděkovala lektorkám za skvělou výzvu a hlavně motivační, povzbuzujíci slova, abychom se drželi a že není nutné se drtit jako ve škole.Také za to, jaká pozitivní energie k nám z Vás proudí 😇. Tato forma mi velmi vyhovuje a když holky zdůrazní,že je to těžké slovo o to víc ,,napnu uši,,😂.Jsem moc ráda, že jsem tuto platformu(ESP)objevila.V klubu se učím podle sebe, ale zároveň je pro mě důležitý živý, kontakt s lektorkami. Na internetu je spousta videí s AJ, ale v klubu jsme propojeni i živě, přes workshopy,konverzace,výzvy.Zrovna hledám starou výzvu o cestování😉,jedu na hory.Díky moc holky a studenti-hodně zábavy
Katka J.

Výhody členství

 • 1
  Přístup ke kompletnímu obsahu 24/7
  Budeš členem privátního klubu a máš neomezený přístup 24/7 ke všem vzdělávacím materiálům English Spot Premium a k tomu ještě podporu všech 3 lektorek. Obsah je tvořen exkluzivně pro klub a není veřejně přístupný.
 • 2
  Rozšíříš si slovní zásobu a naučíš se používat gramatiku
  Povedeme Tě krůček po krůčku a formou jednotlivých tréninků se staneš opravdovým mistrem gramatiky a získáš širokou slovní zásobu a to nejen na poli slovíček jako takových. Na programu jsou třeba i frázová slovesa a idiomy.
 • 3
  Ušetříš peníze
  Členské příspěvky jsou mnohonásobně nižší než na kolik by tě vyšel klasický kurz nebo soukromé lekce. Tréninky, konverzační lekce a workshopy máš za zlomek ceny.
 • 4
  Konverzační lekce v rámci členství
  Prostřednictvím konverzačních lekcí si můžeš vyzkoušet i opravdové mluvení. V online setkáních v naší English Spot kavárně se Ti co nejvíce pokusíme nasimulovat situace ze života, na které se budeme společně učit reagovat.
 • 5
  Není to jen o angličtině, získáš mnohem více
  Klub neobsahuje pouze klasická výuková videa, jeho přidanou hodnotu tvoří tréninky z oblasti osobního rozvoje (CZ i EN), zajímavé rozhovory s lektory i studenty angličtiny, které Tě budou motivovat a inspirovat.
 • 6
  Tvé lektorky vždy po ruce
  Nemůže se stát, že bys na nás zapomněl/a, protože jsme stále ve spojení a o všem Tě informujeme emailem a prostřednictvím fb skupiny.
 • 7
  Obsah tvoříme společně
  Neuniknou Ti žádná živá vysílání ani nové video lekce. Můžeš se také aktivně podílet na tom, jaký obsah bys v English Spot Premium uvítal/a, aby pro Tebe bylo členství co největším přínosem.
 • 8
  Slevy na další kurzy
  Pravidelně pro všechny Spoťáky připravujeme akce na zvýhodněné kurzovné na osobní výuku i online kurzy.

Co je v zákulisí ovládnutí angličtiny? A jaký je náš příběh?

Klub je to pravé pro Tebe, pokud:

 • Chceš mít vše o angličtině na jednom místě, kam se můžeš kdykoli vrátit a naučit se nebo zopakovat si, co zrovna potřebuješ.
 • Hledáš stále nové způsoby, jak se obklopit angličtinou a naučit se jí.
 • Myslíš to s angličtinou vážně.
 • Chceš docílit toho, aby ti angličtina připadala přirozená.
 • Věříš, že učit se můžeš i zábavnou formou
 • Na své cestě za lepší angličtinou občas klopýtneš a chceš mít vedle sebe někoho, kdo ti pomůže najít zase ten správný směr.

Angličtina ze všech stran

Smyslem klubu English Spot Premium je servírovat studentům angličtinu tak, jak se s ní můžou setkat v reálném životě. Není jen "jedna" angličtina. Je to sice univerzální nástroj pro komunikaci, ale v každém koutě světa se používá trochu jinak. Proto chceme, abys měl/a šanci tuto různorodost najít i v našem klubu. V některých videích proto najdeš hovorovou angličtinu, kde se tolik nedbá na gramatiku a v jiných zase budeš moci zažít čistotu a preciznost klasické britské mluvy.

A navíc u nás narazíš na kombinaci všech třech druhů angličtiny - britské, americké a australské.

Členství English Spotu Premium je vhodné pro všechny studenty angličtiny, kteří se chtějí nejen zdokonalovat v jazykových znalostech a dovednostech, ale také dozvědět se zajímavosti o životě v anglicky mluvících zemích, inspirovat se rozhovory s lektory nebo jinými studenty angličtiny a pracovat na svých cílech pomocí tréninků zaměřených na motivaci a osobní rozvoj. V klubu máš také možnost zapojit se aktivně a živě si s námi popovídat anglicky prostřednictvím online konverzačních lekcí.

Chceme, aby náš klub svým členům přinášel co možná nejvíce, a proto mají i oni možnost ovliňovat obsah webinářů nebo toho, co by chtěli v nadcházejících videích najít, aby tak mohli získat odpověď na své otázky a poskládat další dílky skládačky jménem angličtina

Do English Spotu Premium přidáváme každý měsíc nový obsah. Čeká Tě pravidelný přísun video tréninků zaměřených různorodá témata, nechybí ani živé události nebo konverzace ve FB skupině na aktuální témata. O novém obsahu vás vždy informujeme emailem, abys sis mohl/a nové lekce a tréninky co nejdříve projít.

Naším cílem je, aby Ti English Spot Premium přinášel nejen nové poznatky, ale i inspiraci, motivaci a nadšení. Díky uzavřené skupině na facebooku, příspěvkům ve studentské sekci, emailové komunikaci a živým webinářům jsou s Tebou lektorky stále ve spojení. Staň se i vy součástí naší komunity a získejte mnohem více než jazykové znalosti. Staň se SPOŤÁKEM!

Často kladené dotazy

Jakou úroveň angličtiny musím mít, aby pro mě byl English Spot Premium vhodný?

Klub je vhodný pro všechny jazykové úrovně od falešných začátečníků až po velmi pokročilé studenty. Jednotlivá videa v sekcích jsou označena dle 3 základních úrovní EASY, MEDIUM, HARD

Může členství v klubu nahradit výuku angličtiny s lektorem?

Pokud jste v angličtině na začátku, je English Spot Premium ideální jako doplněk, protože tu získáte znalosti a informace z trochu jiného úhlu pohledu a nechybí ani praktická, hovorová angličtina, kterou v učebnicích často nenajdete. Neposledním důležitým oddílem jsou motivační videa, která vám mohou pomoci udržet se v běhu. Pokud jste již pokročilí, můžete English Spot Premium používat místo udržovacích lekcí anebo jako doplněk, záleží na vašem výběru a na tom, co vám nejvíce vyhovuje.

Musím se do studentské sekce přihlašovat pravidelně?

Jak často a jak pravidelně se budete vzdělávat, je skutečně na vás. Videa, která do klubu přidáváme, tu již zůstávají, vybíráte si to, na co máte zrovna čas a chuť a pracujete rychlostí, která vám vyhovuje. Výjimkou jsou živá vysílání, jejichž záznamy jsou k dispozici vždy jen do dalšího dílu webináře. Abyste na English Spot Premium nezapomněli, budete od nás dostávat emaily s informacemi, co je v klubu nového a jaké nové tréninky jsme zrovna přidali. Budeme ale velmi rády, pokud se vám podaří vytvořit si návyk a být s námi v kontaktu alespoň 2x týdně. Naším cílem je totiž skutečně zlepšit vaši angličtinu, ale k tomu potřebujeme vás osobně a vaši interakci. Před vstupem do klubu vám proto doporučujeme: Dejte sami sobě závazek, že na nás hned tak nezapomenete :-).

Můžu opravdu sledováním různých krátkých videí a občasnou konverzací někam svou angličtinu posunout?

Jednoznačně ANO. Pokud je tato otázka to, co zrovna řešíte, podívejte se na tento článek a pusťte si video k němu natočené.

Chceš o klubu vědět ještě více?

Chceš si English Spot Premium nejdříve vyzkoušetzjistit, jestli se Ti v našem kolektivu bude líbit?

Žádný problém, můžeš s námi vyzkoušet první  měsíc za symbolických 99Kč a potom se rozhodneš, jestli zůstaneš.