Učíte se anglicky a hledáte něco víc?

 • Líbilo by se vám místo, kde na angličtinu už nikdy nebudete sami?
 • Hledáte způsob, jak se naučit angličtinu v teorii i v praxi?
 • Chcete být součástí komunity úspěšných studentů?
 • Chcete proniknout do pravé podstaty mluvené angličtiny?
 • Hledáte něco navíc, jako třeba motivaci, podporu a inspiraci?

Vstupte do klubu English Spot Premium

Vytváříme pro studenty příjemné prostředí, kde se sami učí anglicky a každý si tu najde to, co zrovna potřebuje. Čekají vás video lekce angličtiny, inspirativní rozhovory, tréninky na téma motivaceosobního rozvoje a pravidelná živá vysílání. Věříme, že angličtina může být zábava, a proto se těšíme, že si učení společně užijeme. Těší se na vás lektorky Andrea, Bára a Rebeka

Co v English Spot Premium najdete:

Gramatika

Videa zaměřená na jednoduché vysvětlení gramatiky.

Slovíčka a fráze

Ve videích vám představíme slovní zásobu, frázová slovesa a užitečné krátké fráze.

Živá konverzace

Pravidelné společné konverzační lekce, kde můžete aktivně mluvit.

Rozhovory a motivace

Zajímavé rozhovory a sdílení zkušeností od lektorů i studentů angličtiny, motivační videa.

Stále ve spojení

Jsme s vámi "live" prostřednictvím webinářů, chatu a uzavřené fb skupiny.

Čerstvý obsah

Každý měsíc se můžete těšit na zbrusu nový obsah a speciální webinář pouze pro členy klubu.

Angličtina ze všech stran

Smyslem klubu English Spot Premium je servírovat studentům angličtinu tak, jak se s ní můžete setkat v reálném životě. Není jen "jedna" angličtina. Je to sice univerzální nástroj pro komunikaci, ale v každém koutě světa se používá trochu jinak. Proto chceme, abyste měli šanci tuto různorodost najít i v našem klubu. V některých videích proto najdete hovorovou angličtinu, kde se tolik nedbá na gramatiku a v jiných zase budete moci zažít čistotu a preciznost klasické britské mluvy.

Členství English Spotu Premium je vhodné pro všechny studenty angličtiny, kteří se chtějí nejen zdokonalovat v jazykových znalostech a dovednostech, ale také dozvědět se zajímavosti o životě v anglicky mluvících zemích, inspirovat se rozhovory s lektory nebo jinými studenty angličtiny a pracovat na svých cílech pomocí tréninků zaměřených na motivaci a osobní rozvoj. V klubu máte také možnost zapojit se aktivně a živě si s námi popovídat anglicky prostřednictvím online konverzačních lekcí.

Chceme, aby náš klub svým členům přinášel co možná nejvíce, a proto mají i oni možnost ovliňovat obsah webinářů nebo toho, co by chtěli v nadcházejících videích najít, aby tak mohli získat odpověď na své otázky a poskládat další dílky skládačky jménem angličtina

Do English Spotu Premium přidáváme každý měsíc nový obsah. Můžete se těšit na pravidelný přísun video tréninků zaměřených různorodá témata, nechybí ani živé události nebo konverzace ve FB skupině na aktuální témata. O novém obsahu vás vždy informujeme emailem, abyste si mohli nové lekce a tréninky co nejdříve projít.

Naším cílem je, aby vám English Spot Premium přinášel nejen nové poznatky, ale i inspiraci, motivaci a nadšení. Díky uzavřené skupině na facebooku, příspěvkům ve studentské sekci, emailové komunikaci a živým webinářům jsou s vámi vaše lektorky stále ve spojení. Staňte se i vy součástí naší komunity a získejte mnohem více než jazykové znalosti.

Lektorky v klubu

Angličtina je mým celoživotním posláním. Ráda sdílím své zkušenosti a znalosti a mou největší odměnou je vidět pokrok u studenta.
Andrea
Angličtina mě naučila, že ať jsem v jakékoli zemi, jsem schopná komunikovat s úplně odlišnou kulturou a nestydět se. Vždyť pro kolik lidí je to druhý jazyk? I proto jej chci předávat dál. Mým mottem je: "Učení nebolí, když je chtěné."
Rebeka
Znalost angličtiny mi změnila život a dala mu úplně jiný rozměr. Teď tuhle možnost předávám i Vám, tím, že pomáhám učit angličtinu.
Bára

Jak a proč se stát členem?

 • VIP klub
  Stanete se členem privátního klubu a budete mít neomezený přístup ke všem vzdělávacím materiálům English Spot Premium. Obsah je tvořen exkluzivně pro klub a není veřejně přístupný.
 • Budete při tom
  Neuniknou vám žádná živá vysílání ani nové video lekce. Můžete se také aktivně podílet na tom, jaký obsah byste v English Spot Premium uvítali, aby pro vás bylo členství co největším přínosem.
 • Stále něco nového
  Naše aktivita v klubu je dynamická a chystáme pro vás stále nové video tréninky a lekce. U lekcí také najdete cvičení, abyste si mohli ověřit, kolik jste se toho naučili.
 • Přidaná hodnota
  Klub neobsahuje pouze klasická výuková videa, jeho přidanou hodnotu tvoří tréninky z oblasti osobního rozvoje (CZ i EN), zajímavé rozhovory s lektory i studenty angličtiny, které vás budou motivovat a inspirovat.
 • Zůstaneme ve spojení
  Nemůže se stát, že byste na nás zapomněli, protože každý měsíc přidáváme nový obsah a pořádáme online události. O všem vás informujeme emailem a prostřednictvím fb skupiny. Pak už je jen na vás, abyste se k nám připojili.
 • Konverzační lekce pro aktivní použití angličtiny
  Prostřednictvím konverzačních lekcí si můžete vyzkoušet i opravdové mluvení. V online setkáních v naší English Spot kavárně se vám co nejvíce pokusíme nasimulovat situace ze života, na které se budeme společně učit reagovat.

English Spot Premium pomáhá a podporuje

Tento privátní klub jsem hledal dlouho a vyplatilo se. Zkoušel jsem různé formy výuky angličtiny, od zaručených metod „anglicky za 10 dní“, přes internetové výukové programy, po individuální jazykové kurzy. Klub English Spot Premium má svoje kouzlo. Drží mě v neustále pozornosti sledovat aktivity, které jsou pro studenty pečlivě připravovány. Webináře, testy, osobní rozhory, kvalifikovaná výuka na vybraná témata, možnost „chatovat“ a mnoho dalších překvapení, na která se můžeme těšit. Pro mě je důležité, abych se jednoduchým způsobem dokázal učit a zdokonalovat v angličtině, abych se zbavil strachu mluvit anglicky. Členství v klubu mi přináší kvalitní podporu mého vzdělání, je to zdroj kvalitních, použitelných a praktických informací i způsobů umět se co nejlépe vyjádřit, abych se mohl domluvit anglicky kdekoliv na světě. Co je pro mě důležité? Profesionální přístup lektorek, dlouhodobá udržitelnost výuky a v neposlední řadě skvělá cena za členství za to, co mi výuka angličtiny přináší. Moje současná úroveň angličtiny je B1, ale mým osobním cílem je C1. Věřím, že mi členství v klubu hodně pomůže se zlepšit, tak jako vám. Přidejte se k nám.
Josef S.
V Klubu English Spot Premium jsem našla přesně to, co potřebuji. To znamená časovou flexibilitu a možnost si řídit sama frekvenci a délku lekcí, možnost se učit ve kteroukoliv denní (a noční) dobu z velmi kvalitního obsahu, a také důležitou motivaci ze strany lektorek. Všechny jsou na vysoké profesionální úrovni, každá má svůj výukový styl a dohromady jsou schopny vytvořit moc příjemnou atmosféru party, která se usilovně snaží posunout jednotlivé studenty na jejich vysněnou úroveň v angličtině. Velmi mi vyhovují krátká videa, kde je určité téma skutečně přehledně vysvětleno teoreticky i prakticky a na připraveném cvičení mám okamžitou možnost si procvičit a zjistit, jestli chápu správně. K videu je možné se libovolně vracet, což především u těch složitějších oceňuji. Klub je velmi strukturovaně propracován a student zde najde opravdu celou škálu možností - od zmíněných videí zaměřených na gramatiku a slovní zásobu, přes možnost konverzace s lektory až k motivačním webinářům, navíc obsah je pravidelně doplňován, takže studenti mají možnost stále vybírat nová témata. A hlavně - osobně mám velmi příjemný pocit maximální podpory ze strany lektorek, pocit, že jim opravdu záleží na tom, abych svou angličtinu vylepšila a jsou ochotny mi vždy s úsměvem pomoci. Za mne nejucelenější forma výuky angličtiny v on-line podobě. Velmi doporučuji těm, kteří to myslí s angličtinou vážně a ocení pečlivou přípravu všech částí Klubu a zároveň maximálně tvůrčí a příjemnou atmosféru!
Renáta N.
Klub English Spot Premium je super! Líbí se mi, že si každý (začátečník i pokročilý) může vybrat téma, které ho zajímá nebo zrovna potřebuje procvičit, a to formou výukových videí, ke kterým se může kdykoli vracet. Díky klubu jsem se už naučila spoustu nových věcí. Pokud mi není něco jasné, lektorky mi vždy ochotně mé dotazy zodpoví. Klub není jen o gramatice, slovní zásobě a užitečných tipech, ale také o motivaci a vzájemné podpoře. Každý měsíc se konají webináře na různá témata a skvělé jsou také konverzační lekce, kde si každý může procvičit mluvení a které jsou v rámci klubu zdarma. Určitě všem doporučuji!
Dominika P.
Jako průvodce v mé cestovní agentuře neustále hledám způsoby jak se dobře domluvit a jak porozumět anglicky. Díky časové indispozici : to znamená, že nemohu nikdy nikam docházet pravidelně, jsem šťastná, že existuje něco takového jako online klub English Spot Premium. Mám vše při ruce když zrovna já potřebuji. Mohu si ihned vybrat, jestli mám chuť na super Britku, nebo sympatickou Australanku, či profíka z USA...Takto je mám já totiž pojmenované. V pohodlí z domova si vybírám zda dnes jen gramatika nebo dnes jen blog, či anglické vychytávky. Nejlepší na tom je, že toto vše mohu prodiskutovat živě s mým USA kamarádem žijícím v CZ již 6 let, který mi kurzy také pochválil. Když něco nevím, stačí napsat do msn a je to....Proč tedy docházet nebo dokonce dojíždět kamkoliv? Jsem moc spokojená
Jana P.www.catajemstvi.cz

Jak to vypadá uvnitř?

Úvodní stránka, rozcestník a aktuality

Hlavní stránka

Rozcestník do jednotlivých sekcí  a aktuality

Jednotlivé sekce

Témata jednotlivých video lekcí

Nejlepší je ale vidět prostředí klubu na vlastní oči. Můžete se k nám přidat na první měsíc úplně zdarma!

Vyberte si své členství

Členství vám zaručí neomezenou možnost využívat výhody klubu naplno. Můžete sledovat výuková i motivační videa, živá vysílání, stahovat materiály, dělat cvičení a být v přímém kontaktu s lektorkami a ostatními členy klubu. V rámci členství máte i vypsané konverzační lekce zdarma. Naší prioritou je, abyste se v klubu cítili skvěle a byl pro vás ve všech směrech obohacující!

Do tvorby klubu investujeme mnoho času a úsilí a díky vašim členským příspěvkům ho pro vás stále můžeme vylepšovat, tvořit nový obsah a živé akce. Chceme totiž, aby klub English Spot Premium bavil vás i nás 🙂  


Měsíční členství
299 Kč
měsíčně
Celková cena za rok: 3588Kč
Roční členství
2988 Kč
ročně
AKCE 12+3 měsíce zdarma
Ušetříte 1497 Kč

Chcete si English Spot Premium nejdříve vyzkoušetzjistit, jestli se vám v našem kolektivu bude líbit? Žádný problém, můžete s námi být první měsíc zdarma a potom se rozhodntete, jestli zůstanete.

Často kladené dotazy

Jakou úroveň angličtiny musím mít, aby pro mě byl English Spot Premium vhodný?

Klub je vhodný pro všechny jazykové úrovně od falešných začátečníků až po velmi pokročilé studenty. Jednotlivá videa v sekcích jsou označena dle 3 základních úrovní EASY, MEDIUM, HARD

Může členství v klubu nahradit výuku angličtiny s lektorem?

Pokud jste v angličtině na začátku, je English Spot Premium ideální jako doplněk, protože tu získáte znalosti a informace z trochu jiného úhlu pohledu a nechybí ani praktická, hovorová angličtina, kterou v učebnicích často nenajdete. Neposledním důležitým oddílem jsou motivační videa, která vám mohou pomoci udržet se v běhu. Pokud jste již pokročilí, můžete English Spot Premium používat místo udržovacích lekcí anebo jako doplněk, záleží na vašem výběru a na tom, co vám nejvíce vyhovuje.

Musím se do studentské sekce přihlašovat pravidelně?

Jak často a jak pravidelně se budete vzdělávat, je skutečně na vás. Videa, která do klubu přidáváme, tu již zůstávají, vybíráte si to, na co máte zrovna čas a chuť a pracujete rychlostí, která vám vyhovuje. Výjimkou jsou živá vysílání, jejichž záznamy jsou k dispozici vždy jen do dalšího dílu webináře. Abyste na English Spot Premium nezapomněli, budete od nás dostávat emaily s informacemi, co je v klubu nového a jaké nové tréninky jsme zrovna přidali. Budeme ale velmi rády, pokud se vám podaří vytvořit si návyk a být s námi v kontaktu alespoň 2x týdně. Naším cílem je totiž skutečně zlepšit vaši angličtinu, ale k tomu potřebujeme vás osobně a vaši interakci. Před vstupem do klubu vám proto doporučujeme: Dejte sami sobě závazek, že na nás hned tak nezapomenete :-).

Můžu opravdu sledováním různých krátkých videí a občasnou konverzací někam svou angličtinu posunout?

Jednoznačně ANO. Pokud je tato otázka to, co zrovna řešíte, podívejte se na tento článek a pusťte si video k němu natočené.