Anglická slovíčka do ucha

  • Hledáte způsob, jak dostat anglická slovíčka do hlavy?
  • Chcete si usnadnit práci a při tom se toho hodně naučit?
  • Chcete se učit slovíčka přímo od rodilých mluvčích?

Že je slovní zásoba základ pro to, abychom se domluvili, je naprosto jasné. Ale co když nás zkrátka učení slovíček nebaví a máme pocit, že nám vůbec nelezou do hlavy? I když víme, že se je naučit musíme, jakmile sedneme k učebnici, začínají nám v hlavě plout myšlenky, které nás rozptylují - co ještě musíme udělat, kolik je hodin, jestli jsme na něco nezapomněli....po pár minutách bloumání se vrátíme k učebnici....a v tu chvíli zvoní telefon, který samozřejmě vyřídíme....a najednou je vyhrazená půlhodinka na učení slovíček ta tam a my musíme dát přednost dalším povinnostem.

Připomíná vám to něco? Taková je realita u asi 80% studentů. Chceme se učit, ale zkrátka vždycky nám do toho \"něco vleze\".

Proč je tomu tak? Odpovědi bychom mohli najít v dobách školních let, tam si totiž mnozí z nás vypěstovali odpor k učení, na který pak narážíme v průběhu celého života. A tak i když si poctivě vyhradíme čas na učení, jakmile se do toho chceme pustit, naše podvědomí si automaticky vybaví nepříjemné chvíle, kdy jsme se museli učit, a snaží se nám v této činnosti opět zabránit. Vlastně to s námi myslí dobře.

Naším úkolem je tedy přechytračit naše podvědomí.

Jak na něj vyzrajeme? Jednoduše. Dáme mu pocit, že se bavíme, nic náročného neděláme, ale při tom se budeme efektivně učit. Této metodě se říká podvědomé učení a funguje naprosto perfektně.

  • Učíme se poslechem a zároveň můžeme dělat i jiné činnosti (uklízení, vaření, procházka...)
  • Posloucháme látku stále dokola
  • Nevyvíjíme velké úsilí, abychom si látku zapamatovali, zkrátka vše necháme plynout

Program Anglická slovíčka do ucha

Je unikátní program MP3 nahrávek, kde posloucháte slovíčka namluvená rodilými mluvčími a přeložená do češtiny. Nechybí ani příkladové věty. Celý program je založen právě na podvědomém učení, aby se vám slovíčka sama dostala hluboko pod kůži a naučili jste se je ovládat. Vy nemusíte vynakládat velké úsilí, jen poslouchat!

Učíte se poslechem

Jednoduše nahrávky poslouchejte stále dokola. Čím vícekrát je poslechnete, tím lépe se vám nahrají do podvědomí a snáze si je vybavíte.

Kdekoli zrovna jste

Vezměte si nahrávky s sebou na cesty, učte se v autě, v letadle, na procházce, v čekárně nebo při běžných domácích činnostech.

Efektivita zaručena

Slovíčka se vám zafixují do podvědomí a po pár týdnech možná sami sebe překvapíte, kolik toho víte, znalosti se budou nořit a ani nebudete chápat odkud.

Co program obsahuje?

Slovíčka na 21 témat v MP3

Slovíčka jsou rozdělena do 21 tématických okruhů, z nichž každý obsahuje slovíčka, slovní spojení a příkladové věty. Speakři jsou rodilí mluvčí. Každé slovíčko je hned přeložené do češtiny. Délka jedné nahrávky je cca 10 minut, čeká vás tedy 3,5h poslechu. Po tomto kurzu by se vaše slovní zásoba měla zvednout o 2500 slov. 

Bonus #1 Texty k nahrávkám

Jako bonus k programu získáte veškeré texty k nahrávkám i s překlady v praktickém e-booku. Učíte se tedy nejen vyslovovat, ale i psát.

Bonus #2 Cvičení

Všechna slovíčka z programu pro vás budou připravena v aplikaci, kde si je snadno procvičíte pomocí memo kartiček, doplňovacích cvičení a her. Aplikaci můžete používat v počítači, tabletu nebo v telefonu.

Program je založen na "podvědomém učení", kdy nahrávky posloucháme stále dokola, až se nám slovíčka dostanou pod kůži tak, že je dokážeme používat naprosto automaticky a už je nezapomeneme. Cena celého programu je 799Kč.

Abyste si mohli udělat představu, jak nahrávky vypadají, mám pro vás na vyzkoušení 1 téma zdarma. Můžete se tak rozhodnout, zda budou Anglická slovíčka do ucha pro vás to pravé.

Podívejte se na seznam témat

Reference studentů

Nahrávky poslouchám cestou do práce a z práce. Je to skvělé, protože se neobírám o čas a přitom se učím.
Jan S.UniCredit
Je to jednorázová investice. Slovíčka do ucha používám jako doplněk k výuce s lektorem, který mi je tak nemusím vysvětlovat a čas zaplacený s ním můžu tak využít na vysvětlení toho, co mi není jasné.
Lenka M.Podnikatelka
Slovíčka na poslech jsou účinná. Slovní zásoba je u jazyka to nejdůležitější a díky tomuto programu ji můžete nasát jak houba. Doporučuji!
Hynek K.Lektor

Představovali jste si někdy, že se ráno vzbudíte a najednou umíte něco, o čem vůbec nevíte, jak jste se naučili?

 

Díky programu Anglická slovíčka do ucha se tento sen může stát realitou i pro vás!

Vaše spokojenost je pro mě důležitá. Pokud si program Anglická slovíčka do ucha zakoupíte a zjistíte, že vám nepřináší hodnotné informace a pro Váš život není nijak přínosný, máte 30 dní od zakoupení na to, abyste mi napsali a já Vám vrátím Vaši investici zpět.

Mohlo by vás zajímat


Za jak dlouho se naučím všechna slovíčka z programu?

To záleží jen a jen na vás, jak často budete program poslouchat. Mějte slovíčka stále při sobě v telefonu, počítači nebo na flash disku a pouštějte si je kdykoli na to budete mít náladu. Pokud můžete, opakujte si slovíčka nahlas s programem, zapojíte tak další smysl pro \"zápis na váš hard disk\", tedy pro zápis do vašeho mozku.

Jak mám s programem pracovat?

Abyste se rychleji učili, poslouchejte jednotlivá témata vícekrát za sebou (třeba 10x) a teprve, až budete mít pocit, že se \"chytáte\", přejděte k dalšímu. K již probraným tématům se náhodně vracejte. Je zkrátka důležité vše omílat pořád dokola. \"Do it over and over again!\" 🙂 

Jsem úplný začátečník a mám pocit, že je to na mě moc těžké.

Pokud jste na úplném začátku, vyberte si jednodušší témata (Rodina, Pozdravy, Dny, Oblečení) nebo témata, která vás zajímají. I pro začátečníky jsou Anglická slovíčka do ucha výborný doplněk k lekcím a posilovač slovní zásoby.

Nerozumím rodilým mluvčím, mají moc silný přízvuk.

Ano, to je pravda, ale taková je realita. Pokud pojedete do jakékoli anglicky mluvící země, nikdo na vás nebude brát ohledy a už vůbec na vás nebude mluvit naší počeštělou \"čenglish\" (angličtina tak trochu po česku). Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Tady jste na cvičišti a máte jedinečnou šanci si perfektně naposlouchat přízvuk rodilých mluvčích. Je to to nejlepší, co můžete pro svou angličtinu udělat.

Pokud špatně rozumíte, poslouchejte si nahrávky nejprve s texty a až potom bez nich. Lépe se pak budete ve slovíčkách orientovat. A nikdy to nevzdávejte, máte na to!