online kurz

20 kroků k lepší angličtině

 • Máte pocit, že to s vaší angličtinou stále není ono?
 • Chápete základy, ale cítíte, že potřebujete zapracovat na detailech?
 • Máte někdy pocit, že se nedokážete vyjádřit tak, jak byste chtěli?
 • Ocitli jste se už někdy v situaci, kdy došlo k nedorozumění?

Angličtina obsahuje spoustu chytáků a jemných rozdílů v používání slovíček i gramatiky, které by nás často ani nenapadly. Před nedávnem jsem napsala eBook 9+1 zažitých omylů angličtiny, který je nejen úspěšný, ale hlavně velmi užitečný  pro různé úrovně studentů angličtiny. 

A to mě přesvědčilo, abych pro vás připravila online kurz, ve kterém si posvítíme na 20 nejčastějších omylů v používání angličtiny. Díky tomuto kurzu uděláte další významný krok na cestě k lepší angličtině.

online kurz

20 kroků k lepší angličtině

do kurzu můžete vstoupit kdykoli

cena: 949Kč

Andrea Toušová

lektorka a ředitelka Andriss jazykové akademie
"Jazyky jsou moje vášeň a jsem nadšená, že s vámi mohu sdílet to, co jsem se naučila."

Do kurzu máte přístup napořád a ke každé lekci se můžete kdykoli vrátit.

Na co se můžete těšit?

 • Odstraníme 20 nejběžnějších chyb v angličtině - podrobně si vysvětlíme omyly z eBooku 9+1 zažitých omylů a k tomu přidáme mnoho dalších.
 • Zaměříme se na používání časů, slovních spojení a vazeb.
 • Povíme si, jak je to s \"doslovnými překlady\"
 • Upravíme slovosled
 • Zlepšíme svůj mluvený i psaný projev
 • Dáme angličtině \"tvar\"
 • Naučíme se smysluplně vyjadřovat to, co chceme říci.

Jak kurz probíhá?

10 lekcí po 2 tématech

Celý kurz je rozdělen do 10 lekcí a každá z nich se věnuje 2 menším tématům.

Cvičení k lekcím

Ke každé lekci bude k dispozici online cvičení, na kterém si můžete vyzkoušet, zda jste danou látku správně pochopili.

Výukové materiály

Ke každé lekci dostanete výukové materiály s tím, co jsme na lekci probírali.

Online podpora

Ve studentské sekci mi můžete klást dotazy na to, co vám není jasné a co potřebujete dovysvětlit.

Přístup napořád

Do kurzu máte přístup napořád a k lekcím se můžete kdykoli vrátit....třeba i za rok 🙂

Závěrečný test

Po absolvování kurzu vás čeká závěrečný test, abyste si sami vyzkoušeli, kolik jste se toho naučili.

Získáváte jedinečnou zpětnou vazbu a možnost podívat se na veškerou látku kdykoli znovu!

a navíc...

Získáte certifikát

Kurz je zakončen závěrečným testem a certifikátem o absolvování kurzu. Pro získání certifikátu je třeba složit závěrečný test alespoň na 70%. Na test máte více pokusů, takže nemusíte mít obavy.

a k tomu 3 skvělé BONUSY...

BONUS #1 Kompletní eBook 20 kroků k lepší angličtině

Učebnice angličtiny ve formátu PDF navržená přímo pro tento kurz.

BONUS #2 Záznamy z Anglických vychytávek

Záznamy ze všech mých živých webinářů  na téma"Anglické vychytávky". K dispozici budete mít veřejné i neveřejné webináře.

Pojďme si to shrnout...

 • Tento kurz angličtiny má 10 lekcí, v každé lekci si probereme 2 kroky, čili kurz má celkem 20 lekcí.
 • Jedná se o online kurz s trvalou živou podporou.
 • Přístup máte napořád, k jednotlivým lekcím se můžete kdykoli vracet.
 • Kurz vám ušetří čas a zefektivní vaše studium.
 • Cena celého kurzu je 949Kč.
 • A navíc získáte 2 skvělé BONUSY ZDARMA

Reference od účastníků mých online kurzů

S kurzem Anglicky za 10 týdnů level I. jsem byla moc spokojena. Přinesl mi hodně užitečných frází, které mohu využít při cestování i konverzaci. Těším se na pokračování.
Michaela P.
Skvely online kurz se skvelou lektorkou. Profesionalne pripraveno, kazda lekce ma i cviceni k procvicovani a Andrea peclive opravuje domaci ukoly, coz je dokonala zpetna vazba. Diky moc 🙂
Milan H.
Já jsem byla tímhto kurzem nadšená. Bylo tam vše, co mne u jiných lektorů chybělo. Krásná srozumitelná výslovnost, vyhovující tempo, výstižně zvolená témata a především profesionální přístup lektorky Andrejky. Také mne vyhovuje, že si mohu jednotlivé lekce přehrát třeba několikrát za sebou.
Vendula L.
Líbilo se mi jak je vše stručně a srozumitelně podáno.Oceňuji připravené podklady k webináři. Oceňuji těchto 10 strávených středečních večerů 🙂
Martina P.
Je to moderní forma studia. Kurz si můžete pustit kdykoliv a téměř kdekoliv. Je rozdělen do tématických bloků. Lektorka á zkušenosti s praktickým používáním angličtiny při cestování a tak rozdělila probíranou tématiku do bloků tak, aby byla maximálně využitelná v praxi.Vřele doporučuji všem, kteří už někdy k angličtině alespoň přičichli.
Milada D.
Celý kurz byl perfektní, skvěle připravený a když i člověk má pocit, že některá témata jsou triviální, opak je pravdou,uvědomila jsem spoustu věcí, které hovor udělají "hladší". Lektorka má nádhernou výslovnost a vždy její vysvětlení a komentáře byla pro mě velmi užitečná.Děkuji moc
Alena V.
Všechny části kurzu se mi líbily, protože v nich bylo jak seznámení se základními slovíčky, tak s jednoduchými i trochu složitějšími texty. Velmi dobře byl voleno čtení textů - nejprve celých a poté jednotlivých vět s překladem.
Jana R.
Líbil se mi moc, konečně jsem si sedla k angličtině, i přesto, že vím, že by to chtělo více času, alespoň nějaký jsem na ni našla (mám dvě malé děti). Moc děkuji, je super, že si mohu pustit kurz ze záznamu, protože takto jsem ho sledovala asi z 90%.
Markéta V.

Mým cílem je, aby vám dal kurz hodnotné informace a aby se vaše angličtina skutečně zlepšila!

 

Záleží mi na tom, abyste se něco naučili a je možné, že nemáte k online kurzům důvěru nebo jste třeba absolvovali nějaký, který se vám nelíbil, a proto nechci, abyste riskovali.

Pokud zjistíte, že kurz pro vás není to pravé, a že vám nedává hodnotné informace, vrátím vám investované peníze do 30 dní od začátku kurzu. 

Jak to vypadá uvnitř kurzu? 

Jednotlivé lekce

Takto to vypadá uvnitř jednotlivých lekcí. Najdete tu výuková videa, materiály ke stažení a online cvičení.

Studentská sekce

Toto je hlavní stránka studentské sekce, kde najdete všeobecné informace o kurzu a seznam lekcí.

Podrobný popis kurzu:

Vše si jednoduše vysvětlíme, abyste chyby neopakovali a vše si pamatovali.

Kurz je vhodný pro mírně a středně pokročilé studenty, kteří chtějí odstranit běžné chyby a zlepšit tak svou angličtinu.

Celý kurz je rozdělen do 10 lekcí, každá má 2 témata. Po registraci do kurzu získáte přístup do studentské sekce, kde najdete jednotlivé lekce, studijní materiály ve formátu PDF a online cvičení. Přístup do kurzu máte už napořád a můžete se tak k jednotlivým lekcím kdykoli vracet a látku si zopakovat. Toto je velká výhoda oproti klasickým docházkovým kurzům, kde nejsme vždy schopni pochytit 100% z lekce.

Ke komunikaci  a zpětné vazbě nám slouží chat u jednotlivých lekcí, kde můžete probírat různá témata týkající se kurzu. 

Námět kurzu na základě eBooku 9+1 zažitých omylů angličtiny, který se těší velkému úspěchu a potvrzuje, že vás studenty tato témata zajímají. V kurzu se však můžete těšit na mnohem více! Pokud se ale chcete podívat na to, čemu se v kurzu budeme částečně věnovat, můžete si ebook stáhnout zde >>

Jak vznikla myšlenka celého kurzu?

\"\"

Mnoho studentů, kteří zvládli základy angličtiny se potýká s výzvou.

Tou výzvou je, aby dosáhli takové úrovně angličtiny, se kterou se všude domluví a dokáží přesně vyjádřit, co chtějí. Všichni bychom měli používat angličtinu, která dává skutečně smysl.

Třeba když se chcete domluvit ve vietnamské prodejně potravin nebo oblečení. \"sluší\", \"moc dobrý\", \"dát sleva\", pani nebála, všechno dobrý\"...však to znáte.

Napadlo vás někdy, že podobné komické situace mohou nastat ,i když my komunikujeme s rodilým mluvčím z Anglie?

Například, když chcete anglicky říci \"CHCI PŘIJÍT\" a řeknete \"I WANT COME\", tak ve skutečnosti druhá strana rozumí \"I WON´T COME\" neboli \"NEPŘIJDU\"...?

Jelikož sloveso WANT se vždy musí pojit s předložkou TO, čili správně je to \"I WANT TO COME\". A takových drobností jsou desítky, možná i stovky.

Ale co s tím?

V roce 2016 jsem napsala eBook 9+1 zažitých omylů angličtiny. Byl to můj první online projekt a tudíž  jsem nepředpokládala, že bude nějak úspěšný.

Ale opak byl pravdou - stáhly (a stále stahují) si ho stovky lidí každý měsíc a stále více a více čtenářů ho shledává nejen užitečným, ale i potřebným.

\"\"

Tyhle anglické vychytávky totiž hned tak v nějaké učebnici nenajdete ani od každého lektora neuslyšíte.

A to mě přesvědčilo, abych pro vás připravila kurz, který je zaměřený na to, abyste vylepšili svou angličtinuvychytali  tzv. BAD BUGS (nešvary) vaší angličtiny.

Vím, kde mají studenti nejčastěji problémy a ráda budu užitečná i vám.

S lepší angličtinou uděláme větší dojem, budeme působit profesionálněji a miliónkrát zvýšíme své naděje na úspěch, ať už se snažíme o cokoli.

Neváhejte a udělejte další krok nejen pro svou angličtinu, ale především pro sebe.

Je to jedinečná možnost učit se z pohodlí domova kdykoli a kdekoli.

Těším se na Vás!

A tady je pár často kladených dotazů:

Mohu si výuková videa pustit kdykoli?

Ano. Na začátku každého týdne zveřejním 1lekci, kterou si můžete pustit kdykoli od jejího zveřejnění. Pokud nestíháte, můžete si udělat i více lekcí najednou, ale doporučuji si kurz skutečně rozfázovat po týdnech. Více se tak naučíte a znalosti se mohou v klidu usadit.

Pokud se budete chtít na něco zeptat, můžete mi dodatečně napsat email na andrea@andreatousova.cz nebo vznést dotaz v uzavřené skupině na facebooku, kde vám odpovím já či vaši spolužáci.

Jsou nějaké další náklady spojené s kurzem?

Ne.

Během online kurzu odjíždím a nebudu moci lekce sledovat.

V členské sekci máte k dispozici všechna videa, takže pokud zrovna odjíždíte nebo vám zkrátka pár hodin unikne, o nic nepřijdete a vše si můžete v klidu dodělat třeba o víkendu. 

Nejsem technický typ a neumím to s počítačem.

Na tento kurz příliš technický typ být nepotřebujete, ale pokud máte problémy třeba i s obsluhováním emailové schránky, tak se do kurzu raději nepouštějte :-). Jediná počítačová dovednost, kterou tu skutečně potřebujete je umět kliknout na tlačítko s odkazem na vysílání a stáhnout si PDF mateirály.

Jak kurz funguje prakticky?

Po registraci dostanete informační email a budou vám vytvořeny přístupy do členské sekce. Každé pondělí přidám jednu lekci, na kterou budete upozorněni emailem. Pozor, zkontrolujte si v emailu také složky hromadné a spam, protože když několik emailů ode mě neotevřete, může se stát, že vám začnou padat do hromadných či spamových složek.

Doporučuji si před vysíláním vždy vytisknout materiály, které také dostanete v emailu, abyste si mohli dělat poznámky. Dotazy mi můžete klást na facebooku v uzavřené skupině nebo na emailu.

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište mi na andrea@andreatousova.cz

Učíte se raději FACE to FACE? 

Podívejte se na kurzy Andriss jazykové akademie.