Online kurzy za neobyčejnou cenu

Kde jedno končí, druhé začíná. A tak se s koncem prázdnin můžeme těšit na nový školní rok. Pravda, pro většinu dětí (a možná i dospělých) je dnešní den jedním z nejdepresivnějších v roce, protože už se zase roztáčí školní kolotoč. 🙂 Co si takhle vše trochu zpříjemnit? Děti určitě najdou věci, na které se mohou těšit, třeba na kamarády, na nové zážitky….a své si jistě najdou i dospěláci.

Pojďme pojmout nový školní rok jako novou příležitost. Mnoho těch, kdo se chtějí naučit či zdokonalit cizí jazyk, o tom často mluví, ale stále odkládají to klíčové rozhodnutí začít tady a teď. 

Září je k tomu jako stvořené. Symbolizuje konec odpočinku a začátek nového procesu studia. Přestavujeme, ladíme a přizpůsobujeme naše rozvrhy denních aktivit, takže právě v tomto období je nejsnazší začít s něčím novým a mít šanci u toho vydržet.

Pozitivní motivace je základ

Pamatujte, že s úsměvem jde vše lépe a snáze, a proto je důležité se na nové aktivity těšit a mít na paměti, jaký pro vás budou mít přínos. Kde budete, až se v té či jiné oblasti zdokonalíte, jaký z toho budete mít skvělý pocit a kolik všemožných dveří se vám najednou otevře. Představte si sami sebe v pomyslném cíli, prožívejte radost z jeho dosažení a těšte se i na cestu, která k němu vede a během které můžete objevit a zažít skvělé věci, o kterých ještě zatím netušíte.

Rozhodli jste se vrhnout se do angličtiny? To je skvělé rozhodnutí a jistě vás potěší velké překvapení, které jsem pro vás na začátek školního roku nachystala!

Pro všechny nové i stávající studenty jsem v období 3.-16.9.2018 připravila 3 kurzy angličtiny za doslova bombastické ceny – na každý dostanete slevu 55%. 

Jak slevu získat?

Vyberte si jeden z níže uvedených kurzů a do formuláře objednávky zadejte do příslušného políčka slevový kód: iloveenglish

Vyberte si kurz s 55% slevou:

20 kroků k lepší angličtině

Kurz pro ty, kdo chtějí v angličtině vychytat mouchy, je zacílený především na používání správných výrazů v praktické angličtině.

Informace o kurzu >>

Rovnou objednat >>

 

English Re-Fresh

Oblíbený a úspěšný online kurz, se kterým už se v anglické gramatice nikdy neztratíte a pokud ano, tak snadno najdete cestu, jak ji zvládnout.

Informace o kurzu >>

Rovnou objednat >>

 

Anglická gramatika do ucha

MP3 anglické nahrávky, které můžete poslouchat cestou do práce nebo do školy nebo kdykoli, kdy máte zrovna chuť. Angličtina se vám dostane do podvědomí a bude vám připadat přirozená.

Informace o kurzu >>

Rovnou objednat >>

 

 

Nejste si jisti, který kurz je pro vás vhodný? Napište mi na andrea@andreatousova.cz, ráda vám poradím. Těším se na všechny nové studenty a na naši společnou cestu za lepší angličtinou!

 

Andrea Toušová
Díky mým mnohaletým zkušenostem s výukou cizích jazyků učím lidi nejen jazykům samotným, ale ukazuji jim také cestu, jak odstranit bariéry a otevřít dveře celého světa dokořán. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • eBook 9+1 zažitých omylů angličtiny

    Získejte zdarma eBook 9+1 zažitých omylů angličtiny, zbavte se jich a nechte své znalosti zářit.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky