Výuka angličtiny

 přes Skype

 

 

Anglicky z pohodlí domova

Nemusíte nikam dojíždět, učit se můžete z domova, kanceláře nebo kdekoli jinde, kde máte počítač nebo tablet.

V čase, který vám vyhovuje

Lekce si domluvíte s lektorem na základě vašich časových možností.

Lekce jeden na jednoho

Lektor se věnuje 100% vám a upraví rytmus a běh výuky na základě vašich osobních potřeb.

Technicky nenáročné

Vše, co potřebujete, je počítač nebo tablet, připojení k internetu, sluchátka a mikrofon. S technickým nastavením a instalací programu Skype vám pomůžeme.

Za příznivou cenu

Více ušetříte - cena je nižší, než kdyby za vámi lektor dojížděl.

Ukotvení znalostí a zpětná vazba

Lekce probíhají stejně, jako by lektor seděl vedle vás. Pracujete s vámi na konverzaci, gramatice, poslechu i slovní zásobě a poskytne vám zpětnou vazbu. Po každé lekci dostanete report probrané látky.

Chcete se naučit anglicky, ale nemáte čas nebo možnost dojíždět na lekce? Bydlíte v odlehlých končinách, kam se za vámi jen tak někdo nevypraví? Nebo jen zkrátka chcete efektivně využívat váš čas a neplýtvat jím na přejíždění? Pojďte se s námi učit moderním způsobem!

Skype výuka angličtiny pro vás může být tím pravým řešením pro to, abyste mohli stále pracovat na svých jazykových dovednostech, i když jste vytížení v práci a ve volném čase se staráte o rodinu nebo máte náročný rozvrh. Přes Skype se s námi můžete plnohodnotně učit z pohodlí domova a navíc si lekce můžete plánovat dle vašich časových možností. 

Skype výuka může z 99% nahradit klasickou výuku, kdy je lektor fyzicky přítomen. V lekcích používáte pdf materiály, poslechová cvičení a při Skype lekcích můžete např. i skládat test, procvičovat nejen mluvení a slovní zásobu, ale i psaní, poslech či čtení. Výuka je vhodná i pro děti a školáky ať už ve formě doučování nebo samostatného kurzu.

Lekce jsou ONE to ONE (vy a lektor). Prakticky celou hodinu mluvíte a lektor přizpůsobuje tempo a běh hodiny tomu, co zrovna aktuálně potřebujete. 

Typy Skype kurzů:

  • Obecná angličtina
  • Anglická konverzace
  • Business English
  • Příprava na certifikáty (PET, FCE, CAE, IELTS)
  • Doučování dětí/samostatně vedené kurzy pro děti a studenty
  • Příprava k maturitě z angličtiny

O dalších výhodách výuky angličtiny přes Skype se dočtete v tomto článku.

Jak nastavit program SKYPE?

  1. Stáhněte si program zde >>
  2. Instalujte program a dle instrukcí v programu proveďte test nastavení mikrofonu a sluchátek.

 

Vím, s kým se učím.

Jste v dobrých rukou. Lekce probíhají pod vedením zkušených a nadšených lektorů. Lektoři se nestřídají, každý student má svého.

Každý se může naučit cizímu jazyku. Vím, že spousta lidí dnes bojuje s jazykovými znalostmi a necítí se kvůli tomu dobře, a proto také pomáhám ostatním a ukazuji jim cestu, jak překonat i jejich jazykové bariéry.

Barbora

Jmenuji se Barbora. Narodila jsem se v Praze, ale mnoho let jsem žila v Americe, kde mám většinu své rodiny. S angličtinou jsem tak v kontaktu již od narození. Znalost anglického jazyka mi otevřela možnost studovat na jazykové škole a získat zajímavé pracovní příležitosti. Angličtinu doučuji od roku 2020. Znalost angličtiny je v dnešní době nezbytná, to jsem si nejvíce uvědomila při cestování do zahraničí. Proto bych chtěla předat své znalosti mým studentům a naučit je skvěle využívat anglický jazyk v běžném životě. Hodiny se snažím vést v přátelském duchu, aby byly příjemné pro obě strany, s individuálním přístupem ke každému studentovi. Moc se na Vás těším!

Nataša

Jmenuji se Nataša, a jako britsko-česká bilingvní bytost mi vždycky připadalo, že pluji mezi těmito dvěma jazykovými ale i fyzickými světy zároveň. Posledních pět let jsem studovala a pracovala v Londýně - svět mne také zavál i do Jeruzalémských dálav - za účelem studia dějin umění a sociální antropologie. Hlubce cítím, že porozumění našemu světu ale i nám samotným plyne právě z jazyka jako takového. Proto je pro mne obrovskou ctí a radostí jej sdílet! Z tohoto důvodu jsem se navrátila k výuce, se kterou mám letité zkušenosti. Pojďme spolu hovořit, nechat Vaše jazykové schopnosti rozkvést a otevřít Vám nové, líbezné jazykové horizonty!

Lukáš

Na základní škole jsem strávil hodně času čtením anglických článků a sledováním seriálů nejdříve s českými a potom s anglickými titulky. Tak jsem se naučil porozumět druhému jazyku. Při setkání s lidmi jsem však tápal. Styděl jsem se mluvit a špatně jsem hledal slovíčka v hlavě. S tím mi pomohly až online konverzační lekce a pobyt v Anglii. Díky tomu, že jsem uměl mluvit, jsem mohl začít cestovat, poznávat lidi z celého světa a najít si práci, kde jsem komunikoval se zákazníky v angličtině po celý den. Vím, jak může být učení se novému jazyku těžké. Proto bych Vám rád pomohl. Lekce zaměřené na uvolněnou konverzaci a gramatiku jsou ten nejlepší způsob.

Clay

After graduating from university in the US in 2016, I taught English online for a couple of years while travelling Europe, studying French in France, and starting a master's degree. Then, I started teaching in-person in a public school in Spain. After that, I finished my master's degree and decided to work in my home country and ended up teaching Spanish in Boston, Massachusetts. Later, I tried my hand at working in South Korea during the pandemic, which was very interesting! Eventually, I discovered the possibility of working in the Czech Republic. I very much enjoy the culture and the language, even though Czech is quite challenging! I love living and teaching in Prague, and I hope to be here for a long time.

Tom

Angličtinu se učím již od první třídy základní školy a zamiloval jsem si ji od prvního dne. Od té doby se snažím v ní stále zlepšovat a předávat svoje nadšení ostatním. Velkou zkušeností pro mě byl jazykový pobyt v Manchesteru. Rád konverzuji s kýmkoliv o jakémkoliv tématu. Je pro mě důležité, aby mé studenty učení bavilo, našli v něm smysl a nebáli se mluvit. Snažím se hodiny vést tak, aby byly jak poučné, tak příjemné pro obě strany, protože v příjemném prostředí se toho člověk naučí nejvíc.

Anička

Jmenuji se Anička a studuji dvouobor Nj-Čj na Pedf UK. Že jsou cizí jazyky důležité jsem si uvědomila, když jsem začala poprvé cestovat. Jejich znalost otevírá dveře do duší místních obyvatel a dává nám možnost pochopit cizí kulturu. Každý jazyk je jedinečný a proto se v každém z nich vyjadřujeme jinak. Ráda Vám pomůžu zdokonalit komunikační schopnosti a třeba u toho narazíte na nepoznaný kus své osobnosti. Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem!

Hanka

I přesto, že jsem vystudovala Mezinárodní obchod na VŠE, zúčastnila se mnoha stáží a zahraničních kurzů, osud mi určil stát se soukromou učitelkou jazyků a matematiky. Děti zbožňuji a s dospělými si ráda popovídám o čemkoli. Jsem totiž hodně ukecaná a to ve všech jazycích, kterými umím (Fj, Šj, AJ atd...) Neznám leší odměnu za provedenou práci, než studenty, kteří se domluví, když potřebují, a kteří se rádi vrací na mé hodiny. A je jich tolik, že se doučování stalo mým zaměstnáním na celý úvazek. Mohu říci, že má práce je mým koníčkem.

Amrik

My name is Amrik, I'm from the UK, and I am an English teacher working in the city of Prague. I have 15 years experience, 9 of which are in the Czech Republic. I have vast experience in exam preparation, including; the Cambridge exams, IELTS, and University entrance exams for Charles University and the Prague School of Economics. I'm of course also well acquainted with teaching general and business English lessons. I have a Master's degree in Applied Linguistics and Language Acquisition, and from this I learned is that the best way to learn a language is to practice and practice, and therefore I choose the more communicative approach, talk as much as possible, and I try to find something that is interesting to the student, rather than the formal textbook.

Kristýna

Anglicky se učím již od školky a vždy jsem milovala studium nových jazyků. Vystudovala jsem anglický a český jazyk v bakalářském studiu a nyní pokračuji ve studiu v magisterském programu. Ráda předávám své znalosti ostatním lidem a naplňuje mě, že můžu někomu pomoci. Sama se ráda učím novým jazykům, proto jsem ráda, když studenty hodiny se mnou, a vůbec celé studium anglického jazyka, baví a cítí se přitom dobře – a přesně tak se snažím koncipovat své hodiny, tak, aby to všechny bavilo a cítili se přitom dobře.

Růžena

Jazyky jsou mým koníčkem již od dětství. Ve škole jsem se učila německy a rusky, avšak nejvíce mě zaujala angličtina. Po maturitě jsem z ní složila státní zkoušku. Aktivně jsem jazyk používala v zahraničním obchodě, později jako průvodkyně na zahraničních zájezdech, a od 90. let angličtinu vyučuji soukromě, a to ve firmách a v individuálních kurzech. Kromě toho také překládám knihy z angličtiny do češtiny. Výuka mě baví, studentům ráda předávám své znalosti.

Sandra

Ahoj! Jmenuji se Sandra, jsem lektorkou angličtiny a španělštiny a ráda bych Ti v pár řádcích sdělila něco o mě. Moje cesta k jazykům začala angličtinou, kterou jsem se vždy ráda učila a k jejímu zdokonalení mi pomohlo mnoho filmů a seriálů, ale také článků či konverzací s lidmi ze zahraničí. Můj příběh španělštiny začal o něco později, ale za to jsme spolu už ušly pořádný kus cesty. Začalo to na střední, ale poprvé jsem si ji “zažila” v přirozeném prostředí při mém Erasmu na Kanárských ostrovech. Mé cesty mě posléze dále několikrát zavedly do Španělska, a to z důvodů pracovních i studijních. Stala se součástí mého každodenního života, jelikož jsem tam strávila přes 3 roky. A jaké jsou mé lekce? Především uvolněné. Usiluji o to, aby se student cítil vždy komfortně a lekci si užíval. Zároveň ale jsem tam v roli mentora, který nedopustí, aby si student z lekce nic neodnesl a přibližoval se tak malými krůčky ke svému cíli.

Kylie

Jmenuji se Kylie a pocházím z USA. Narodila jsem se na Floridě, kde jsem prožila i mnoho let svého života. Jelikož mám napůl americkou a napůl českou rodinu, tak již odmala ovládám plynně jak angličtinu, tak češtinu. Znalost angličtiny je jednou ze základních předpokladů k fungování v dnešní době. Právě proto Vám nabízím možnost si ji vylepšit. Studenti mohou v mých lekcích počítat s důrazem na konverzaci a rozšiřování slovní zásoby. Sama bych sebe popsala jako veselou a společenskou, takže se studenti nemusí bát, že by se snad na lekcích nudili. Těším se na Vás!

Martina

Ahoj! Jmenuji se Martina a jsem česko-italského původu. Protože jsem vyrůstala v dvojjazyčné rodině, vždy jsem měla blízký vztah ke studiu jazyků, neboť je vnímám jako prostředek k rozšíření vlastních obzorů a znalostí. Z tohoto důvodu jsem si vybrala studium na Anglo-americké univerzitě v Praze, kde měla možnost poznat lidi ze všech koutků světa 🙂 Ještě před nástupem na vysokou školu jsem velmi ráda doučovala angličtinu a italštinu na svém gymnáziu a později jsem se stala na soukromou lektorkou. Jako lektorka dávám prioritu flexibilitě, umožňuje mi to přizpůsobit se potřebám jednotlivých studentů. Moc se těším se na spolupráci s vámi! 🙂

Ceny lekcí angličtiny (55min) s českým lektorem

5 skype lekcí
500Kč/lekce
(5x55min)
2500Kč
15 skype lekcí
420Kč/lekce
(15x55min)
6300Kč

Výuku lze hradit i přes benefit programy a čerpat příspěvky zaměstnavatele. Máte-li zájem toto využít, napište nám na jazyky@andriss.cz.

Lekce na zkoušku

Chcete si lekce nejdříve vyzkoušet a ujistit se, že vám bude Skype výuka a lektor vyhovovat? Žádný problém, rezervujte si zkušební 2o-30 minutovou lekci. Stačí vyplnit váš e-mail zde:

Skype výuka angličtiny - rodilý mluvčí

(1 lekce = 55min)

10 skype lekcí
590Kč/lekce
(10x55min)
5900Kč

Skype výuka angličtiny - děti a studenti do 26 let (1 lekce = 45min)

10 skype lekcí
345Kč/lekce
(10x45min)
3450Kč

Ceny lekcí ostatních jazyků - němčina, španělština, italština (55min)

1 online lekce 55min pro dospělé .................................... 540Kč

1 online lekce 55min pro děti ............................................ 499Kč

V případě zájmu nás kontaktujte s vaší poptávkou na andrea@andreatousova.cz

Co o nás říkají...

Lektorka Ivana působila při všech setkáních velmi pozitivně a byla vždy dochvilná. Velmi jsem si cenila, že byla na každou hodinu pečlivě připravená a věnovala většinu času procvičování konverzace, což bylo pro mě velmi důležité. Ivana umí velmi dobře vysvětlit probíranou látku (gramatické jevy, slovní obraty, fráze a jejich použití). Take mě dokázala motivovat k přesvědčení, že se angličtinu dokážu naučit ;o)
Vlaďka B.Mondelez Company
S Andreou se mi velice dobře pracovalo. Vždy umí odhadnout mé slabší stránky a pomůže mi na nich pracovat. Vyhovuje mi, že dává domácí úkoly a trpělivě opravuje chyby, i když je stále opakuji. Je přísná, ale velmi trpělivá a určitě ji všem doporučuji.
Milada P.OSVČ
Hodiny s lektorkou Ivanou boli pre mňa (moju angličtinu) veľkým prínosom informácií z gramatiky, ktoré sme hneď spolu využívali v konverzačných témach, čo mi pomohlo si vedomosti utvrdiť. Tým, že som si bola istejšia ma viedlo k smelosti a naše hodiny sa už mohli začínať bežnou (obojstrannou)konverzáciou, čo bolo aj našim cieľom. Veľmi sa mi páčilo ako sa Ivana vedela prispôsobiť mojim potrebám.
AďaUčitelka
Doučovanie s Ivkou ma vždy povzbudilo a dodalo mi energiu a chuť študovať ďalej! Aj to najzamotanejšie učivo dokázala vždy rozmotať a podať mi to v pochopiteľnej forme. Nedoučovala ma iba základné jednoduché veci. Učila ma to, čo dokáže naučiť iba niekto, kto jazyk miluje a kto ma srdce pre žiakov. Za každé doučovanie, rady a milé slová som veľmi vďačná. Ivka je môj vzor!
MajkaStudentka
Andrea je flexibilní,vždy připravená, dává úkoly, které navazují na to, aby i po výuce student dále pracoval sám na sobě a nemyslel si, že stačí pouhé lekce k tomu,aby se naučil jazyk. Z vlastní zkušenosti vím,že bez osobního přístupu studenta to do hlavy nenateče samo. Jsou učitelé a ti co naučí. Tedy naučitelé. Ale i tak bez vůle a snahy nic se nenaučime. Andrea je naučitel. Ostatní je na studentovi.
Ladislav Š.Delikomat
Dostal jsem se tam, kde jsem chtěl být a to je především zásluha Míši, která je jednoznačně nejlepší lektorkou, kterou jsem kdy měl (a to mi věřte, že jsem jich pár měl). Z každé hodiny si odnáším bohatou slovní zásobu k naučení, během hodiny je schopna pružně reagovat na aktuální potřeby a vyvstalé situace a vždy se snaží maximálně vyhovět s termíny hodin.Takových lektorek si opravdu považujte, protože jich je jako šafránu.
Jan W.
Skype lekce s Lukášem jsou moc prima, cítím velký posun, pořád jsou naše lekce obohacující- vždy se dozvím a naučím něco nového, zasmějeme se, na hodiny se těším a to povazuji za nejdůležitější- pak jde všechno mnohem snáz:-) Lukáš je výborný učitel - na všechno dbá - na gramatiku, na mluvení se správnou výslovností, nic mi nepromine a to jsem přesně potřebovala. Má vždy připravená videa, nebo články, různé pomůcky, je opravdu úžasný učitel i člověk.
Monika M.Hilti

Spolupracujeme s firmami

Mezi naše klienty patří např. O2, Nestlé Česko s.r.o., Orkla Foods Česko a Slovensko a.s., Alpine Pro, Toyota Financial Services Czech s.r.o., SAVENCIA Fromage & Dairy, tesena s.r.o., Axiom Tech s.r.o., Space Makers s.r.o., VACS TRADE s.r.o., Vojenské lesy a statky ČR s.p., TRASER CZ s.r.o., Sécheron Hasler CZ spol. s.r.o., Unicredit Bank Czech and Slovakia, M G L s.r.o.

Časté otázky a mýty o Skype výuce

Zajistí mi Skype lekce výuku stejně kvalitně, jako kdyby za mnou lektor dojížděl osobně?

ANO, i když mnoho studentů využívá online lekce hlavně ke konverzaci, jsme schopny vést hodiny stejným způsobem, jako kdybychom za Vámi jezdili. O nic nebudete ochuzeni. V lekcích můžeme pracovat s učebnicemi, poslechovými cvičeními, opravovat chyby v psaní i mluvení, vysvětlovat gramatiku. Lekce tak fungují naprosto stejně, jako by lektor seděl vedle vás.

Je tento typ výuky vhodný i pro děti?

ANO, učíme i děti a dokážeme realizovat přípravu do školy, vysvětlit a procvičit látku, kterou dítě zrovna potřebuje. Pokud je ale vaše dítě dyslektik nebo se hůře soustředí, může být vedení lekcí obtížnější, proto doporučujeme v tomto případě spíše klasickou výuku, kdy bude lektor dojíždět.

Nejsem technický typ a bojím se, že nezvládnu technická nastavení a budu mít potíže při hodinách.

Tato výuka není technicky vůbec náročná, jediné, co musíte skutečně ovládat, je umět spustit Skype, znát své Skype jméno a umět v aplikaci potvrdit přidání kontaktu, o který vás požádáme před zahájením lekcí. Samotné lekce technicky náročné nejsou. Pokud se však přesto necítíte a k počítači máte spíše negativní vztah, bude pro vás určitě přínosnější mít hodiny v jazykové škole nebo u vás doma s lektorem, který za vámi přijede.

Potřebujete více informací nebo se chcete na cokoli ohledně Skype výuky zeptat?

Napište nám na andrea@andreatousova.cz nebo si přímo vyhledejte náš skype Andriss Akademie.