Výuka angličtiny

 přes Skype

 

 

Anglicky z pohodlí domova

Nemusíte nikam dojíždět, učit se můžete z domova, kanceláře nebo kdekoli jinde, kde máte počítač nebo tablet.

V čase, který vám vyhovuje

Lekce si domluvíte s lektorem na základě vašich časových možností.

Lekce jeden na jednoho

Lektor se věnuje 100% vám a upraví rytmus a běh výuky na základě vašich osobních potřeb.

Technicky nenáročné

Vše, co potřebujete, je počítač nebo tablet, připojení k internetu, sluchátka a mikrofon. S technickým nastavením a instalací programu Skype vám pomůžeme.

Za příznivou cenu

Více ušetříte - cena je nižší, než kdyby za vámi lektor dojížděl.

Ukotvení znalostí a zpětná vazba

Lekce probíhají stejně, jako by lektor seděl vedle vás. Pracujete s vámi na konverzaci, gramatice, poslechu i slovní zásobě a poskytne vám zpětnou vazbu. Po každé lekci dostanete report probrané látky.

Chcete se naučit anglicky, ale nemáte čas nebo možnost dojíždět na lekce? Bydlíte v odlehlých končinách, kam se za vámi jen tak někdo nevypraví? Nebo jen zkrátka chcete efektivně využívat váš čas a neplýtvat jím na přejíždění? Pojďte se s námi učit moderním způsobem!

Skype výuka angličtiny pro vás může být tím pravým řešením pro to, abyste mohli stále pracovat na svých jazykových dovednostech, i když jste vytížení v práci a ve volném čase se staráte o rodinu nebo máte náročný rozvrh. Přes Skype se s námi můžete plnohodnotně učit z pohodlí domova a navíc si lekce můžete plánovat dle vašich časových možností. 

Skype výuka může z 99% nahradit klasickou výuku, kdy je lektor fyzicky přítomen. V lekcích používáte pdf materiály, poslechová cvičení a při Skype lekcích můžete např. i skládat test, procvičovat nejen mluvení a slovní zásobu, ale i psaní, poslech či čtení. Výuka je vhodná i pro děti a školáky ať už ve formě doučování nebo samostatného kurzu.

Lekce jsou ONE to ONE (vy a lektor). Prakticky celou hodinu mluvíte a lektor přizpůsobuje tempo a běh hodiny tomu, co zrovna aktuálně potřebujete. 

Typy Skype kurzů:

  • Obecná angličtina
  • Anglická konverzace
  • Business English
  • Příprava na certifikáty (PET, FCE, CAE, IELTS)
  • Doučování dětí/samostatně vedené kurzy pro děti a studenty
  • Příprava k maturitě z angličtiny

O dalších výhodách výuky angličtiny přes Skype se dočtete v tomto článku.

Jak nastavit program SKYPE?

  1. Stáhněte si program zde >>
  2. Instalujte program a dle instrukcí v programu proveďte test nastavení mikrofonu a sluchátek.

 

Vím, s kým se učím.

Jste v dobrých rukou. Lekce probíhají pod vedením zkušených a nadšených lektorů. Lektoři se nestřídají, každý student má svého.

Každý se může naučit cizímu jazyku. Vím, že spousta lidí dnes bojuje s jazykovými znalostmi a necítí se kvůli tomu dobře, a proto také pomáhám ostatním a ukazuji jim cestu, jak překonat i jejich jazykové bariéry.

Marie

Výuce Aj se věnuji již 12 let. Vše začalo po mém návratu z USA, kde jsem 13 let žila, pracovala, studovala a cestovala. Absolvovala jsem mnoho metodických kurzů a výuk, ale z praxe vím, že jeden návod na to, jak se naučit jazyk, který by vyhovoval všem, prostě neexistuje! Respektuji individualitu každého mého studenta, protože věřím, že není lepší, nebo horší student. Moje hodiny vedu s úsměvem, v pozitivním duchu. Studenti se semnou na hodinách rozhodně nenudí. Používám interaktivní styl výuky. Jsem empatická a trpělivá, protože si velice dobře uvědomuji, že i já jako každý lektor byl kdysi studentem, jako Vy.

Kačka

Jmenuji se Kačka a jsem lektorkou angličtiny. Miluju snad každý jazyk na světě a snažím se jim proto věnovat - mluvím plynule anglicky, ale učím se i japonsky, italsky a dánsky. Svou angličtinu jsem zdokonalila především konverzací s rodilými mluvčími, s přáteli, se kterými jsem si dopisovala, či volala, přidala jsem k tomu sledování filmů a seriálů v originálním znění, nebo třeba hraní her taktéž v anglickém jazyce. Žila jsem dva roky v Dánsku, kde umí anglicky naprosto každý a byl to můj hlavní jazyk ke komunikaci ve škole, na úřadech, ale i v přátelských vztazích. Protože mám pedagogické vzdělání a už od malička ráda pomáhám lidem, rozhodla jsem se, že chci pomáhat ostatním s jejich angličtinou. Z mých zkušeností vím, že se jazyky vždy nejlépe učí s někým dalším a to hlavně konverzací. Doufám, že si lekce spolu užijeme a dovedu vás k jistotě ve vaší angličtině.

Sandra

Ahoj! Jmenuji se Sandra, jsem lektorkou angličtiny a španělštiny a ráda bych Ti v pár řádcích sdělila něco o mě. Moje cesta k jazykům začala angličtinou, kterou jsem se vždy ráda učila a k jejímu zdokonalení mi pomohlo mnoho filmů a seriálů, ale také článků či konverzací s lidmi ze zahraničí. Můj příběh španělštiny začal o něco později, ale za to jsme spolu už ušly pořádný kus cesty. Začalo to na střední, ale poprvé jsem si ji “zažila” v přirozeném prostředí při mém Erasmu na Kanárských ostrovech. Mé cesty mě posléze dále několikrát zavedly do Španělska, a to z důvodů pracovních i studijních. Stala se součástí mého každodenního života, jelikož jsem tam strávila přes 3 roky. A jaké jsou mé lekce? Především uvolněné. Usiluji o to, aby se student cítil vždy komfortně a lekci si užíval. Zároveň ale jsem tam v roli mentora, který nedopustí, aby si student z lekce nic neodnesl a přibližoval se tak malými krůčky ke svému cíli.

Hanka

I přesto, že jsem vystudovala Mezinárodní obchod na VŠE, zúčastnila se mnoha stáží a zahraničních kurzů, osud mi určil stát se soukromou učitelkou jazyků a matematiky. Děti zbožňuji a s dospělými si ráda popovídám o čemkoli. Jsem totiž hodně ukecaná a to ve všech jazycích, kterými umím (Fj, Šj, AJ atd...) Neznám leší odměnu za provedenou práci, než studenty, kteří se domluví, když potřebují, a kteří se rádi vrací na mé hodiny. A je jich tolik, že se doučování stalo mým zaměstnáním na celý úvazek. Mohu říci, že má práce je mým koníčkem.

Tom

Angličtinu se učím již od první třídy základní školy a zamiloval jsem si ji od prvního dne. Od té doby se snažím v ní stále zlepšovat a předávat svoje nadšení ostatním. Velkou zkušeností pro mě byl jazykový pobyt v Manchesteru. Rád konverzuji s kýmkoliv o jakémkoliv tématu. Je pro mě důležité, aby mé studenty učení bavilo, našli v něm smysl a nebáli se mluvit. Snažím se hodiny vést tak, aby byly jak poučné, tak příjemné pro obě strany, protože v příjemném prostředí se toho člověk naučí nejvíc.

Kristýna

Anglicky se učím již od školky a vždy jsem milovala studium nových jazyků. Vystudovala jsem anglický a český jazyk v bakalářském studiu a nyní pokračuji ve studiu v magisterském programu. Ráda předávám své znalosti ostatním lidem a naplňuje mě, že můžu někomu pomoci. Sama se ráda učím novým jazykům, proto jsem ráda, když studenty hodiny se mnou, a vůbec celé studium anglického jazyka, baví a cítí se přitom dobře – a přesně tak se snažím koncipovat své hodiny, tak, aby to všechny bavilo a cítili se přitom dobře.

Růžena

Jazyky jsou mým koníčkem již od dětství. Ve škole jsem se učila německy a rusky, avšak nejvíce mě zaujala angličtina. Po maturitě jsem z ní složila státní zkoušku. Aktivně jsem jazyk používala v zahraničním obchodě, později jako průvodkyně na zahraničních zájezdech, a od 90. let angličtinu vyučuji soukromě, a to ve firmách a v individuálních kurzech. Kromě toho také překládám knihy z angličtiny do češtiny. Výuka mě baví, studentům ráda předávám své znalosti.

Eva

Můj učitel angličtiny mi říkával “Učit se jazyk je jako sbírání borůvek, máme pocit, že to nepřibývá, ale pokud vytrváme, máme vyhráno.” Měl pravdu 🙂 Díky němu jsem si AJ zamilovala a pokračovala ve studiu na VŠ obor Aplikované filologie. Po bakalářském studiu jsem odcestovala za dobrodružstvím na Nový Zéland, kde jsem strávila úžasné 2 roky. Poté jsem učila na jazykové škole a vedla skupinové kurzy ve firmách. Vždycky pro mě byla a je nesmírně důležitá spokojenost studentů a zároveň vidět jejich progres a jsem moc vděčná, že můžu být často součástí toho když…their dreams come true 🙂

Vita

Hello! My name is Vita and I am an American native speaker who specializes in conversation. Additionally, I find many ways to improve students’ confidence and general speaking skills, through individually tailored lessons. I focus on building my students’ vocabulary, taking special consideration of their goals. I can provide interesting conversations in many topics, as well as provide more structured lessons, such as Business English and grammar. I am from Boston, Massachusetts, and I graduated from Northeastern University with a major in Psychology. I have been providing private lessons for the past 6 years. I have experience working with both children and adults, and I have worked with individuals preparing for the IELTS and TOEFL exams. Don’t be shy and come learn English with me!

Lenka

Studium jazyků je mojí dlouholetou a jistě i doživotní zálibou. Odjakživa se mi zdálo až magické, jak se lidé z různých končin mohou domluvit, přestože se jejich realita někdy značně liší. Naučit se takovou magickou formuli však není lehké, což jsem si uvědomila zejména při studiu čínštiny na FF UK a také během půl roku na Tchaj-wanu. Po svých zkušenostech však věřím, že s trochou trpělivosti se svůj cílový jazyk může naučit každý. Pro mě osobně bylo při studiu angličtiny, francouzštiny, čínštiny a nyní i norštiny důležité, abych se věnovala zajímavým tématům a zkoušela se vyjádřit, přestože si nejsem jistá správností. Ať už chcete cestovat, sledovat seriály bez titulků, anebo se pragmatičtěji zaměřit na zlepšení komunikačních dovedností ve vztahu k zaměstnání, ráda Vám pomohu na Vaší cestě za objevy. I zdánlivě pragmatická volba Vám může přinést spoustu radosti. Cizí jazyk se téměř nikdo nenaučí na sto procent, ale mým úkolem je Vás k tomu přiblížit co možná nejefektivnější, zábavnou formou.

Dalton

Native Speaker
Hi there! My name is Dalton, I am a Canadian native English speaker. I moved to Prague to learn to speak Czech and to spread my ever-growing knowledge of the English language. I specialize in conversational English and tailor my lessons to meet and match my students’ needs. The goals I have for my students are to build confidence while speaking and continue to expand my students’ vocabulary. When I was living in Canada, I completed 2 degrees, one in Sports Therapy and the other in Massage Therapy therefore I offer specifically tailored lessons for students who are interested in studying ‘Human Physiology’ in English. I have been in a teaching position for several years and have plenty of experience working with people of all ages. I look forward to meeting you!

Maja

Ahoj! Jmenuji se Maja. Angličtina pro mě není jen cíl, ale hlavně prostředek. Žiju v Irsku kde na univerzitě studuji práva. Ve svém volném čase se věnuji studiu japonštiny a francouzštiny. Ráda diskutuji o mnoha různých tématech, jako je hudba, politika, jídlo, cestování, knihy, filmy a sport. Vím, jak je těžké se bát a neudělat chybu, a také vystoupit ze své komfortní zóny. Dbám na pohodu a nejdůležitější pro mě je, aby hodina nejen rychle utekla, ale i něco nového přinesla. Moc se na vás těším!

Violetta

Ahoj! Jmenuji se Violetta. Tak se stalo ,že od dětství jsem věděla, že můj život bude spojený s angličtinou. Od roku 2016 ráda učím děti a dospělé. Snažím se využít hodně různých materiálů nejen proto aby lekce byla zajímavá, ale také kvalitní. Během studia tvořím prostředí pro otevřenou komunikaci. Jsem empatický a přátelský člověk, vždy snažím se rozvíjet sebe i své studenty. Těším se na TEBE:)

Ceny lekcí angličtiny (55min) s českým lektorem

5 skype lekcí
500Kč/lekce
(5x55min)
2500Kč
15 skype lekcí
435Kč/lekce
(15x55min)
6525Kč

Výuku lze hradit i přes benefit programy a čerpat příspěvky zaměstnavatele. Máte-li zájem toto využít, napište nám na jazyky@andriss.cz.

Lekce na zkoušku

Chcete si lekce nejdříve vyzkoušet a ujistit se, že vám bude Skype výuka a lektor vyhovovat? Žádný problém, rezervujte si zkušební 2o-30 minutovou lekci. Stačí vyplnit váš e-mail zde:

Skype výuka angličtiny - rodilý mluvčí

(1 lekce = 55min)

10 skype lekcí
599Kč/lekce
(10x55min)
5990Kč

Skype výuka angličtiny - děti a studenti do 26 let (1 lekce = 45min)

10 skype lekcí
379Kč/lekce
(10x45min)
3790Kč

Ceny lekcí ostatních jazyků - němčina, španělština, italština (55min)

1 online lekce 55min pro dospělé .................................... 540Kč

1 online lekce 55min pro děti ............................................ 499Kč

V případě zájmu nás kontaktujte s vaší poptávkou na andrea@andreatousova.cz

Co o nás říkají...

Lektorka Ivana působila při všech setkáních velmi pozitivně a byla vždy dochvilná. Velmi jsem si cenila, že byla na každou hodinu pečlivě připravená a věnovala většinu času procvičování konverzace, což bylo pro mě velmi důležité. Ivana umí velmi dobře vysvětlit probíranou látku (gramatické jevy, slovní obraty, fráze a jejich použití). Take mě dokázala motivovat k přesvědčení, že se angličtinu dokážu naučit ;o)
Vlaďka B.Mondelez Company
S Andreou se mi velice dobře pracovalo. Vždy umí odhadnout mé slabší stránky a pomůže mi na nich pracovat. Vyhovuje mi, že dává domácí úkoly a trpělivě opravuje chyby, i když je stále opakuji. Je přísná, ale velmi trpělivá a určitě ji všem doporučuji.
Milada P.OSVČ
Hodiny s lektorkou Ivanou boli pre mňa (moju angličtinu) veľkým prínosom informácií z gramatiky, ktoré sme hneď spolu využívali v konverzačných témach, čo mi pomohlo si vedomosti utvrdiť. Tým, že som si bola istejšia ma viedlo k smelosti a naše hodiny sa už mohli začínať bežnou (obojstrannou)konverzáciou, čo bolo aj našim cieľom. Veľmi sa mi páčilo ako sa Ivana vedela prispôsobiť mojim potrebám.
AďaUčitelka
Doučovanie s Ivkou ma vždy povzbudilo a dodalo mi energiu a chuť študovať ďalej! Aj to najzamotanejšie učivo dokázala vždy rozmotať a podať mi to v pochopiteľnej forme. Nedoučovala ma iba základné jednoduché veci. Učila ma to, čo dokáže naučiť iba niekto, kto jazyk miluje a kto ma srdce pre žiakov. Za každé doučovanie, rady a milé slová som veľmi vďačná. Ivka je môj vzor!
MajkaStudentka
Andrea je flexibilní,vždy připravená, dává úkoly, které navazují na to, aby i po výuce student dále pracoval sám na sobě a nemyslel si, že stačí pouhé lekce k tomu,aby se naučil jazyk. Z vlastní zkušenosti vím,že bez osobního přístupu studenta to do hlavy nenateče samo. Jsou učitelé a ti co naučí. Tedy naučitelé. Ale i tak bez vůle a snahy nic se nenaučime. Andrea je naučitel. Ostatní je na studentovi.
Ladislav Š.Delikomat
Dostal jsem se tam, kde jsem chtěl být a to je především zásluha Míši, která je jednoznačně nejlepší lektorkou, kterou jsem kdy měl (a to mi věřte, že jsem jich pár měl). Z každé hodiny si odnáším bohatou slovní zásobu k naučení, během hodiny je schopna pružně reagovat na aktuální potřeby a vyvstalé situace a vždy se snaží maximálně vyhovět s termíny hodin.Takových lektorek si opravdu považujte, protože jich je jako šafránu.
Jan W.
Skype lekce s Lukášem jsou moc prima, cítím velký posun, pořád jsou naše lekce obohacující- vždy se dozvím a naučím něco nového, zasmějeme se, na hodiny se těším a to povazuji za nejdůležitější- pak jde všechno mnohem snáz:-) Lukáš je výborný učitel - na všechno dbá - na gramatiku, na mluvení se správnou výslovností, nic mi nepromine a to jsem přesně potřebovala. Má vždy připravená videa, nebo články, různé pomůcky, je opravdu úžasný učitel i člověk.
Monika M.Hilti

Spolupracujeme s firmami

Mezi naše klienty patří např. O2, Nestlé Česko s.r.o., Orkla Foods Česko a Slovensko a.s., Alpine Pro, Toyota Financial Services Czech s.r.o., SAVENCIA Fromage & Dairy, tesena s.r.o., Axiom Tech s.r.o., Space Makers s.r.o., VACS TRADE s.r.o., Vojenské lesy a statky ČR s.p., TRASER CZ s.r.o., Sécheron Hasler CZ spol. s.r.o., Unicredit Bank Czech and Slovakia, M G L s.r.o.

Časté otázky a mýty o Skype výuce

Zajistí mi Skype lekce výuku stejně kvalitně, jako kdyby za mnou lektor dojížděl osobně?

ANO, i když mnoho studentů využívá online lekce hlavně ke konverzaci, jsme schopny vést hodiny stejným způsobem, jako kdybychom za Vámi jezdili. O nic nebudete ochuzeni. V lekcích můžeme pracovat s učebnicemi, poslechovými cvičeními, opravovat chyby v psaní i mluvení, vysvětlovat gramatiku. Lekce tak fungují naprosto stejně, jako by lektor seděl vedle vás.

Je tento typ výuky vhodný i pro děti?

ANO, učíme i děti a dokážeme realizovat přípravu do školy, vysvětlit a procvičit látku, kterou dítě zrovna potřebuje. Pokud je ale vaše dítě dyslektik nebo se hůře soustředí, může být vedení lekcí obtížnější, proto doporučujeme v tomto případě spíše klasickou výuku, kdy bude lektor dojíždět.

Nejsem technický typ a bojím se, že nezvládnu technická nastavení a budu mít potíže při hodinách.

Tato výuka není technicky vůbec náročná, jediné, co musíte skutečně ovládat, je umět spustit Skype, znát své Skype jméno a umět v aplikaci potvrdit přidání kontaktu, o který vás požádáme před zahájením lekcí. Samotné lekce technicky náročné nejsou. Pokud se však přesto necítíte a k počítači máte spíše negativní vztah, bude pro vás určitě přínosnější mít hodiny v jazykové škole nebo u vás doma s lektorem, který za vámi přijede.

Potřebujete více informací nebo se chcete na cokoli ohledně Skype výuky zeptat?

Napište nám na andrea@andreatousova.cz nebo si přímo vyhledejte náš skype Andriss Akademie.