Výuka angličtiny

 přes Skype

 

 

Anglicky z pohodlí domova

Nemusíte nikam dojíždět, učit se můžete z domova, kanceláře nebo kdekoli jinde, kde máte počítač nebo tablet.

V čase, který vám vyhovuje

Lekce si domluvíte s lektorem na základě vašich časových možností.

Lekce jeden na jednoho

Lektor se věnuje 100% vám a upraví rytmus a běh výuky na základě vašich osobních potřeb.

Technicky nenáročné

Vše, co potřebujete, je počítač nebo tablet, připojení k internetu, sluchátka a mikrofon. S technickým nastavením a instalací programu Skype vám pomůžeme.

Za příznivou cenu

Více ušetříte - cena je nižší, než kdyby za vámi lektor dojížděl.

Ukotvení znalostí a zpětná vazba

Lekce probíhají stejně, jako by lektor seděl vedle vás. Pracujete s vámi na konverzaci, gramatice, poslechu i slovní zásobě a poskytne vám zpětnou vazbu. Po každé lekci dostanete report probrané látky.

Chcete se naučit anglicky, ale nemáte čas nebo možnost dojíždět na lekce? Bydlíte v odlehlých končinách, kam se za vámi jen tak někdo nevypraví? Nebo jen zkrátka chcete efektivně využívat váš čas a neplýtvat jím na přejíždění? Pojďte se s námi učit moderním způsobem!

Skype výuka angličtiny pro vás může být tím pravým řešením pro to, abyste mohli stále pracovat na svých jazykových dovednostech, i když jste vytížení v práci a ve volném čase se staráte o rodinu nebo máte náročný rozvrh. Přes Skype se s námi můžete plnohodnotně učit z pohodlí domova a navíc si lekce můžete plánovat dle vašich časových možností. 

Skype výuka může z 99% nahradit klasickou výuku, kdy je lektor fyzicky přítomen. V lekcích používáte pdf materiály, poslechová cvičení a při Skype lekcích můžete např. i skládat test, procvičovat nejen mluvení a slovní zásobu, ale i psaní, poslech či čtení. Výuka je vhodná i pro děti a školáky ať už ve formě doučování nebo samostatného kurzu.

Lekce jsou ONE to ONE (vy a lektor). Prakticky celou hodinu mluvíte a lektor přizpůsobuje tempo a běh hodiny tomu, co zrovna aktuálně potřebujete. 

O dalších výhodách výuky angličtiny přes Skype se dočtete v tomto článku.

Jak nastavit program SKYPE?

  1. Stáhněte si program zde >>
  2. Instalujte program a dle instrukcí v programu proveďte test nastavení mikrofonu a sluchátek.

 

Vím, s kým se učím.

Jste v dobrých rukou. Lekce probíhají pod vedením zkušených a nadšených lektorů. Lektoři se nestřídají, každý student má svého.

Každý se může naučit cizímu jazyku. Vím, že spousta lidí dnes bojuje s jazykovými znalostmi a necítí se kvůli tomu dobře, a proto také pomáhám ostatním a ukazuji jim cestu, jak překonat i jejich jazykové bariéry.

Ivana

Jazyky sú moje hobby a ich učenie ma fascinuje. Rada by som efektívne a prakticky aplikovala moje poznatky a pomohla tým z vás, ktorý sa chcú zdokonaliť, alebo začať študovať cudzí jazyk a nechať ho nech sa stane vašim vlastným.

Barbora B.

My name is Barbora. I was born in Prague where I completed university degree. Shortly after my graduation I moved to Sydney, Australia where I lived for seven amazing years. In 2018, I returned to the Czech Republic and decided to share my love for the English language by becoming a teacher. I enjoy travelling, outdoors and gastronomy.

Katrina

Angličtinu studuji už od pěti let, a v roce 2018 jsem nastoupila na Anglistiku na Univerzitě Karlově. Nejvíce mě baví předávat své zkušenosti ve výuce cizího jazyka ostatním. Vím jaké to je bát se mluvit anebo psát. Ale nic není nepřekonatelné! Věřím, že každý to může zvládnout. Moje jiné koníčky jsou divadlo, literatura modernismu, ekologie a cestování. Těším se na výuku s Vámi!

Šimon

Hi all! Jmenuji se Šimon a angličtina je moje celoživotní vášeň. Už od základní školy jsem studoval v bilingvním prostředí, takže jsem se angličtinu naučil téměř jako rodilý mluvčí. Kromě vlastní tradice a literatury má angličtina neuvěřitelné postavení téměř univerzálního světového jazyka, a je tedy podle téměř základním předpokladem pro život ve 21. století. Sám jsem svou znalost využil pro cestování po světě, tak pro vysokoškolské studium. Současně studuji filozofii na Trinity College v Dublinu. Angličtinu učím již od střední školy a snažím se tak předat svou lásku pro tento jazyk i možnosti, které jsou v něm obsaženy. Má jazyková úroveň je C2 (CAE, IELTS) a ve výuce se soustředím převážně na mluvení a osvojení si jazyka, způsobem, kterým jsem se ho naučil já. Tedy s co nejméně biflování.

Pája

Od malička mě to táhlo do světa, po střední škole jsem měla první příležitost vyjet na delší dobu, a od mé skvělé au-pair rodiny v Anglii se mi ani nechtělo vracet zpět do Česka! Angličtina mi otevřela bránu do světa, a tak jsem po dodělání bakaláře v pedagogice odjela učit děti do Vietnamu. Následovalo Thajsko, kde jsem měla svoji třídu a vyučovala jsem v Aj čtyři předměty! Ve volném čase jsem učila angličtinu online a udělala si CAE a TEFL certifikáty. Pak jsem se vydala na rok na Nový Zéland. Miluji umění a baví mě všechny různé sporty. A to není zdaleka všechno! Baví tě cestování? Chceš se dozvědět víc? Ráda se podělím o rady a tipy, kam a jak do světa, a vy se při tom zároveň rozmluvíte a zdokonalíte v angličtině!

Bára

"Hello there! A právě proto mám angličtinu tak ráda, protože nám umožňuje spojit se s lidmi po celém světě, objevovat, cestovat a poznávat... To je ten nejlepší hnací motor pro zvládnutí cizího jazyka. Angličtina mě začala bavit už jako dítě, učili jsme se totiž zábavnou formou, interaktivně a hlavně "na pohodu". Kontakt s angličtinou se pro mě stal každodenním chlebem, ať už se jednalo o studentské pobyty v zahraničí, au-pair zkušenost v Anglii nebo program Erasmus zakončený zkouškou CAE. Zkušenosti s výukou mám také díky lektorství v jazykové škole a účasti na English Camps jako zdravotnice Ráda Vám budu předávat všechny svoje jazykové dovednosti, ale hlavně Vás chci naučit mít angličtinu rád/ráda a předat Vám ten náboj, který vás naprosto strhne!

Tom

Angličtinu se učím již od první třídy základní školy a zamiloval jsem si ji od prvního dne. Od té doby se snažím v ní stále zlepšovat a předávat svoje nadšení ostatním. Velkou zkušeností pro mě byl jazykový pobyt v Manchesteru. Rád konverzuji s kýmkoliv o jakémkoliv tématu. Je pro mě důležité, aby mé studenty učení bavilo, našli v něm smysl a nebáli se mluvit. Snažím se hodiny vést tak, aby byly jak poučné, tak příjemné pro obě strany, protože v příjemném prostředí se toho člověk naučí nejvíc.

Lukáš

Na základní škole jsem strávil hodně času čtením anglických článků a sledováním seriálů nejdříve s českými a potom s anglickými titulky. Tak jsem se naučil porozumět druhému jazyku. Při setkání s lidmi jsem však tápal. Styděl jsem se mluvit a špatně jsem hledal slovíčka v hlavě. S tím mi pomohly až online konverzační lekce a pobyt v Anglii. Díky tomu, že jsem uměl mluvit, jsem mohl začít cestovat, poznávat lidi z celého světa a najít si práci, kde jsem komunikoval se zákazníky v angličtině po celý den. Vím, jak může být učení se novému jazyku těžké. Proto bych Vám rád pomohl. Lekce zaměřené na uvolněnou konverzaci a gramatiku jsou ten nejlepší způsob.

Simona

S angličtinou jsem byla aktivně v kontaktu již od 4.třídy s českým lektorem i s rodilým mluvčím. Bylo to fajn, ale pořád to nebylo „ono”. Vždy jsem žila v přesvědčení, že potřebuji zažít jazyk přímo v anglicky mluvící zemi, abych mu mohla porozumět naplno a pochopit, jak lidé v daném jazyce přemýšlí. V roce 2017 jsem se vydala do Skotska pracovat jako au-pair a následně do lokality poblíž Londýna, kde jsem pracovala v mateřských školkách. Po návratu do rodných Čech jsem absolvovala akreditovaný kurz TEFL pro Live TEFL v Praze. Ať už děláte v životě cokoli, je nejdůležitější se nebát a žít naplno. Pomohu Vám odbourat bariéru ze strachu v komunikaci, nevynecháme ani gramatiku, správnou výslovnost či psaní a budeme klást důraz na to, co bude nejvíce odpovídat Vašim preferencím a potřebám.

Anička

Jmenuji se Anička a studuji dvouobor Nj-Čj na Pedf UK. Že jsou cizí jazyky důležité jsem si uvědomila, když jsem začala poprvé cestovat. Jejich znalost otevírá dveře do duší místních obyvatel a dává nám možnost pochopit cizí kulturu. Každý jazyk je jedinečný a proto se v každém z nich vyjadřujeme jinak. Ráda Vám pomůžu zdokonalit komunikační schopnosti a třeba u toho narazíte na nepoznaný kus své osobnosti. Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem!

Nikča

Ahoj! Jsem Nikča a angličtinu studuji od svých 5 let, kdy jsem navštěvovala kroužky angličtiny, zároveň jsem od svých 12 let navštěvovala jazykovou školu. Angličtina mě provází celý život a vím, jak moc je důležitá. Proto bych vás toho chtěla co nejvíc naučit a najít motivaci studovat angličtinu. Doufám, že vás moje hodiny budou hlavně bavit a společně dosáhneme velkého pokroku. Moc se na vás těším! Nikča❤️

Hanka

I přesto, že jsem vystudovala Mezinárodní obchod na VŠE, zúčastnila se mnoha stáží a zahraničních kurzů, osud mi určil stát se soukromou učitelkou jazyků a matematiky. Děti zbožňuji a s dospělými si ráda popovídám o čemkoli. Jsem totiž hodně ukecaná a to ve všech jazycích, kterými umím (Fj, Šj, AJ atd...) Neznám leší odměnu za provedenou práci, než studenty, kteří se domluví, když potřebují, a kteří se rádi vrací na mé hodiny. A je jich tolik, že se doučování stalo mým zaměstnáním na celý úvazek. Mohu říci, že má práce je mým koníčkem.

Ceny lekcí s českým lektorem

5 skype lekcí
440Kč/lekce
(5x55min)
2200Kč
15 skype lekcí
380Kč/lekce
(15x55min)
5700Kč

Lekce na zkoušku

Chcete si lekce nejdříve vyzkoušet a ujistit se, že vám bude Skype výuka a lektor vyhovovat? Žádný problém, rezervujte si zkušební 2o-30 minutovou lekci. Stačí vyplnit váš e-mail zde:

Skype výuka s rodilým mluvčím

5 skype lekcí
550Kč/lekce
(5x55min)
2750Kč

Co o nás říkají...

Lektorka Ivana působila při všech setkáních velmi pozitivně a byla vždy dochvilná. Velmi jsem si cenila, že byla na každou hodinu pečlivě připravená a věnovala většinu času procvičování konverzace, což bylo pro mě velmi důležité. Ivana umí velmi dobře vysvětlit probíranou látku (gramatické jevy, slovní obraty, fráze a jejich použití). Take mě dokázala motivovat k přesvědčení, že se angličtinu dokážu naučit ;o)
Vlaďka B.Mondelez Company
S Andreou se mi velice dobře pracovalo. Vždy umí odhadnout mé slabší stránky a pomůže mi na nich pracovat. Vyhovuje mi, že dává domácí úkoly a trpělivě opravuje chyby, i když je stále opakuji. Je přísná, ale velmi trpělivá a určitě ji všem doporučuji.
Milada P.OSVČ
Hodiny s lektorkou Ivanou boli pre mňa (moju angličtinu) veľkým prínosom informácií z gramatiky, ktoré sme hneď spolu využívali v konverzačných témach, čo mi pomohlo si vedomosti utvrdiť. Tým, že som si bola istejšia ma viedlo k smelosti a naše hodiny sa už mohli začínať bežnou (obojstrannou)konverzáciou, čo bolo aj našim cieľom. Veľmi sa mi páčilo ako sa Ivana vedela prispôsobiť mojim potrebám.
AďaUčitelka
Doučovanie s Ivkou ma vždy povzbudilo a dodalo mi energiu a chuť študovať ďalej! Aj to najzamotanejšie učivo dokázala vždy rozmotať a podať mi to v pochopiteľnej forme. Nedoučovala ma iba základné jednoduché veci. Učila ma to, čo dokáže naučiť iba niekto, kto jazyk miluje a kto ma srdce pre žiakov. Za každé doučovanie, rady a milé slová som veľmi vďačná. Ivka je môj vzor!
MajkaStudentka
Andrea je flexibilní,vždy připravená, dává úkoly, které navazují na to, aby i po výuce student dále pracoval sám na sobě a nemyslel si, že stačí pouhé lekce k tomu,aby se naučil jazyk. Z vlastní zkušenosti vím,že bez osobního přístupu studenta to do hlavy nenateče samo. Jsou učitelé a ti co naučí. Tedy naučitelé. Ale i tak bez vůle a snahy nic se nenaučime. Andrea je naučitel. Ostatní je na studentovi.
Ladislav Š.Delikomat
Dostal jsem se tam, kde jsem chtěl být a to je především zásluha Míši, která je jednoznačně nejlepší lektorkou, kterou jsem kdy měl (a to mi věřte, že jsem jich pár měl). Z každé hodiny si odnáším bohatou slovní zásobu k naučení, během hodiny je schopna pružně reagovat na aktuální potřeby a vyvstalé situace a vždy se snaží maximálně vyhovět s termíny hodin.Takových lektorek si opravdu považujte, protože jich je jako šafránu.
Jan W.
Skype lekce s Lukášem jsou moc prima, cítím velký posun, pořád jsou naše lekce obohacující- vždy se dozvím a naučím něco nového, zasmějeme se, na hodiny se těším a to povazuji za nejdůležitější- pak jde všechno mnohem snáz:-) Lukáš je výborný učitel - na všechno dbá - na gramatiku, na mluvení se správnou výslovností, nic mi nepromine a to jsem přesně potřebovala. Má vždy připravená videa, nebo články, různé pomůcky, je opravdu úžasný učitel i člověk.
Monika M.Hilti

Časté otázky a mýty o Skype výuce

Zajistí mi Skype lekce výuku stejně kvalitně, jako kdyby za mnou lektor dojížděl osobně?

ANO, i když mnoho studentů využívá online lekce hlavně ke konverzaci, jsme schopny vést hodiny stejným způsobem, jako kdybychom za Vámi jezdili. O nic nebudete ochuzeni. V lekcích můžeme pracovat s učebnicemi, poslechovými cvičeními, opravovat chyby v psaní i mluvení, vysvětlovat gramatiku. Lekce tak fungují naprosto stejně, jako by lektor seděl vedle vás.

Je tento typ výuky vhodný i pro děti?

ANO, učíme i děti a dokážeme realizovat přípravu do školy, vysvětlit a procvičit látku, kterou dítě zrovna potřebuje. Pokud je ale vaše dítě dyslektik nebo se hůře soustředí, může být vedení lekcí obtížnější, proto doporučujeme v tomto případě spíše klasickou výuku, kdy bude lektor dojíždět.

Nejsem technický typ a bojím se, že nezvládnu technická nastavení a budu mít potíže při hodinách.

Tato výuka není technicky vůbec náročná, jediné, co musíte skutečně ovládat, je umět spustit Skype, znát své Skype jméno a umět v aplikaci potvrdit přidání kontaktu, o který vás požádáme před zahájením lekcí. Samotné lekce technicky náročné nejsou. Pokud se však přesto necítíte a k počítači máte spíše negativní vztah, bude pro vás určitě přínosnější mít hodiny v jazykové škole nebo u vás doma s lektorem, který za vámi přijede.

Potřebujete více informací nebo se chcete na cokoli ohledně Skype výuky zeptat?

Napište nám na andrea@andreatousova.cz nebo si přímo vyhledejte náš skype Andriss Akademie.