Vyzkoušejte Andriss audio

 "anglická gramatika do ucha"

  • anglické audio nahrávky MP3 na jednotlivá témata anglické gramatiky např. (present simple, conditionals, phrasal verbs...)
  • 1 věta anglicky / 1 věta česky
  • britská i americká angličtina
  • článek na téma anglické gramatiky
  • obrácený překlad prověří, zda jste si vše dobře zapamatovali

Vyplněním tohoto formuláře získáváte ZDARMA DEMO nahrávky Andriss audio.

Demo nahrávky obsahují: 

  • Krátké úryvky těchto částí: Part 1, Part 3, Part 5, Part 6, Part 8
  • Ukázky času přítomného, minulého a předpřítomného, článek na podmínkové věty a obrácený překlad s modálními slovesy.

Více o Andriss audio >>

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam. Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a zpracovávám je podle zásad ochrany osobních údajů. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Co o Andriss audio říkají

Poslechl jsem si několikrát Andriss Part1 Present Simple a zjistil jsem, že je to opravdu "simple". A to si říkám, že jsem věčný začátečník. Bezva výslovnost, odpovídající tempo, krásně přehledné. Vřele všem doporučuji.
Rudolf ModrýOSVČ
Přesně něco takového jsem dlouho hledala! Nahrávky jsou krátké, což je prima, protože neztratím soustředěnost, když je poslouchám. Pouštím si je každý den, když jedu do práce a mám pocit, že mi je angličtina najednou tak nějak blíž.
Ivana PitráskováObchodní zástupkyně
Ten poslech jednotlivých věcí je super,super. To ,co mi poprvé připadalo nesrozumitelné při dalším a dalším poslechu je jasné…fakt moc děkuji a všem doporučuji, zejména těm, kteří mají problém s poslechem.
Alena V.Nestlé
Jsem věčný student a největší problém mám s porozuměním při konverzaci, nebo poslechu. Myslím, že přesně s tímto problémem můžou audio nahrávky pomoci. Moc za ně děkuji a doporučuji všem věčným studentům.
Pavel K., Nestlé