Student – střed našeho vesmíru

Je pro vás důležité, jak se cítíte na sezeních a lekcích s vaším lektorem/mentorem? Hádám, že ano a je to tak správně. A věříte, že váš komfort a vaše dobré pocity jsou stejně tak důležité i pro toho, kdo vás vede a učí? Alespoň v našem případě tomu tak je a hned vám povím proč.

Pohoda a uvolněnost jsou základ. Pokud se cítíte dobře, jde všechno lépe, vidíte svět veselejší, netrápíte se. A je úplně jedno, jestli jde o učení se něčemu novému nebo o jiné každodenní aktivity. Přicházíte-li do kurzu nebo na lekci v uvolněném stavu, jste natěšení, co nového se naučíte, pak na sebe výsledek nenechá dlouho čekat. Trápení a strasti zmizí a znalosti jako by vám samovolně zůstávaly v paměti. Je to v podstatě win-win situace, a to jak pro studenta, tak pro lektora, protože i my lektoři máme zájem na tom, abyste se v našich lekcích cítili dobře a měli chuť studovat – to nás totiž neuvěřitelně nabíjí a těší! Doslova pak z obou – jak lektora, tak studenta sálá energie. A kde je energie, tam je úspěch a posun.

Každý z nás určitě během školních let někdy prožil pravý opak. Vzpomeňte si na nějakého učitele, který vám byl protivný, možná až nezdravě přísný a nevraživý ke svým studentům. Takového učitele pravděpodobně jeho práce nebavila a to se odrazilo i na studentech. Možná jste se něco naučili kvůli testu, ale upřímně, kolik si toho dnes pamatujete? A když si na takového učitele vzpomenete, jak se cítíte? Chtěli byste se do jeho lekcí vrátit? Myslím, že ne……já tedy určitě ne 🙂

Ideální prostředí pro studenta je takové, kde se cítí uvolněný a podporovaný. Pro mě i můj tým lektorů je tohle zásadní a student je v podstatě středem našeho vesmíru. Naším hlavním cílem je, aby výuka bavila a naplňovala jak studenta tak i lektora, když se student těší na kurz nebo lekci, dosáhne lepších výsledků, cítí se sám se sebou spokojený a to automaticky přináší uspokojení i lektorovi, který vidí, že jeho práce nese ovoce a má smysl.

Kdyby se mě někdo zeptal, proč vyučuji jazyky a tvořím online kurzy a kluby, odpověděla bych jednoduše – protože je to něco, co má smysl. Dává mi smysl být studentům průvodcem na jejich cestě, pomáhat jim udržovat směr, motivovat je, vzdělávat je. Jednoduše řečeno „I do what I love.“ Dělám, co miluji.

A stále se snažím vylepšovat možnosti a cesty, které studentům mohu nabídnout. Nedávno jsem se úzce spojila se dvěma skvělými lektorkami angličtiny Bárou a Rebekou, abychom společně pro studenty vytvořily místo, kde:

  • budou moci zakusit opravdovou angličtinu hned ze 3 zemí – USA, Velká Británie a Austrálie
  • už na angličtinu nikdy nebudou sami a my budeme jejich hrdými průvodkyněmi
  • najdou odpovědi na své otázky 24/7 – ať je noc, víkend či den
  • propojí učení a procvičování s aktivní a živou konverzací v reálném čase
  • získají inspiraci, stanou se součástí komunity
  • se mohou angličtinou dlouhodobě obklopit a stále objevovat nové dílky skládačky, které do sebe postupně zapadají

Co je to za místo?

Je to nejlepší anglický online klub English Spot Premium. Vše o angličtině na jednom místě a s námi – živými lektorkami.

Proč to děláme?

  1. Protože nám záleží na tom, abyste uměli anglicky.
  2. Protože chceme, aby naší vizitkou byli spokojení a úspěšní studenti.
  3. Protože samy víme, že to není jednoduché a pomoc se vždy hodí.
  4. Protože zkrátka víme, ŽE NA TO MÁTE 🙂

Abyste si sami na vlastní kůži klub vyzkoušeli, máme pro vás první měsíc úplně zdarma a bez závazků. Zkušenost nenahradí ani tisíc slov, a proto vám chceme dát příležitost zjistit, že klub je opravdu skvělé místo, kam se budete rádi vracet. Těšíme se na vás!

Andrea, Bára a Rebeka

Andrea Toušová
Díky mým mnohaletým zkušenostem s výukou cizích jazyků učím lidi nejen jazykům samotným, ale ukazuji jim také cestu, jak odstranit bariéry a otevřít dveře celého světa dokořán. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře