Pozvánka na kurz angličtiny Small Talk in English

Milí milovníci a studenti anglického jazyka. Vím, že stále pracujete na rozšiřování svých znalostí a snažíte se pochytit angličtinu nejen z učebnic, ale i z prostředí okolo vás, což je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. A protože opakováním si utvrzujeme to, co jsme se naučili a jsme v tom poté jistější, připravila jsem pro vás anglický webinář – kurz angličtiny Small Talk. Tedy kurz „malé konverzace“ v angličtině. 

Na webináři se naučíme, jak umět pohotově zareagovat, když na vás promluví cizinec, ať už je to váš kolega v práci, šéf nebo turista na ulici, který si neví rady. Probereme si základní fráze a slovíčka užitečná pro úvod do každé konverzace a v jednotlivých oddílech půjdeme i trochu více do hloubky.

K webináři dostanete materiály s látkou, které si můžete předem vytisknout a dělat si poznámky. Navíc si můžete vše procvičit ihned online.

Zkrátka čeká vás koncentrovaná nálož praktické angličtiny.

Podrobné informace o kurzu najdete zde >>

A pokud vás zajímají nějaké další tipy, jak se učit cizí jazyk, podívejte se na můj blog na stránkách Andriss jazykové akademie tady >>

 

Ať se vám daří!

Andrea

Andrea Toušová
Díky mým mnohaletým zkušenostem s výukou cizích jazyků učím lidi nejen jazykům samotným, ale ukazuji jim také cestu, jak odstranit bariéry a otevřít dveře celého světa dokořán. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • eBook 9+1 zažitých omylů angličtiny

    Získejte zdarma eBook 9+1 zažitých omylů angličtiny, zbavte se jich a nechte své znalosti zářit.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky