Jak vyzrát na angličtinu už za 10 týdnů

Také jste každý den doslova zasypáni povinnostmi a i přestože víte, že angličtina je důležitá, a že pro budoucí úspěch je třeba se v ní posouvat, stále si nemůžete najít dostatek času, abyste se pořádně vrhli do učení?

Potřebujete se anglicky hlavně domluvit v základních situacích a získat z ní to nejpodstatnější?

Máte za cíl mluvit, ale víte, že bez slovíček, frází a alespoň základní gramatiky to nejde?

Hledáte online kurz, který zvládnete za 10 týdnů? Pak čtěte dále 🙂

Učit se jazyk je dlouhodobá záležitost, která vyžaduje hodně trpělivosti a aktivního učení. Nicméně v dnešní rychlé době zkrátka nemáme kapacitu vše na 100% obsáhnout. Jsme ve víru jedné činnosti, pak druhé, dohání nás práce, rodina, povinnosti a snad také trochu té zábavy.

Jelikož často přemýšlím nad potřebami svých studentů, již dlouhou dobu vidím, že by přivítali online kurz, který není časově náročný a najdou v něm to nejdůležitější pro to, aby se anglicky domluvili.

Proto vznikl kurz Anglicky za 10 týdnů. Jedná se o program deseti lekcí, které se vám otevírají týden po týdnu. Každá lekce je kompaktně rozdělená do několika mini témat, která vám nezaberou více než 10 minut času. Vedle tématických článků a opravdu jen mini okrajové gramatiky tu najdete šikovná cvičení, konverzace namluvené rodilými mluvčími a v neposlední řadě propojení na zábavnou aplikaci, kde si můžete procvičovat slovíčka, abyste si je dobře zapamatovali.

Kurz se věnuje základním tématům (seznámení, restaurace, navigování, nakupování….). Vedle videí v něm máte k dispozici i materiály ke stažení, takže se můžete učit, i když zrovna nejste u svého pc. A appka na slovíčka se dá používat i z telefonu. A co je nejlepší? Přístup do kurzu máte na pořád a k jednotlivým lekcím se tak můžete kdykoli vracet.

Minulý rok jsem kurz Anglicky za 10 týdnů představila několika svým stálým studentům a byli opravdu nadšeni tím, co všechno během 10 týdnů zvládli a jaký pokrok díky kurzu udělali. Věřím, že udělá radost i vám, a že vás zase posune ve vaší angličtině o pár kroků vpřed.

Můžete ho používat jako doplněk k vaší stávající výuce, k osvěžení před vaší cestou do zahraničí nebo jako metodu samostudia, která vás naučí to podstatné, co nejvíce v angličtině potřebujete.

Vše o kurzu najdete tady >>

Těším se na nové studenty a na naši společnou cestu za úspěchem!

Andrea Toušová
Díky mým mnohaletým zkušenostem s výukou cizích jazyků učím lidi nejen jazykům samotným, ale ukazuji jim také cestu, jak odstranit bariéry a otevřít dveře celého světa dokořán. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře