S angličtinou na cestách

Prázdniny jsou tu a dovolená volá!

Čeká nás krásné období plné odpočinku, radosti a nevšedních zážitků. Pokud se stejně jako já chystáte vyrazit do zahraničí, jistě víte, že bez angličtiny se nikde neobejdete. Samozřejmě – vždy se  „nějak“ domluvíme rukama/nohama, ale není to vždy ideální. Na cestování se velmi hodí alespoň malá znalost praktické angličtiny. Nejen, že nám to mnohé ulehčí, ale také si cesty a dovolené mnohem více užijeme bez zbytečných starostí.

Pojďme se společně naladit na léto s dávkou angličtiny na cesty! V neděli 2.7.2017 od 20:00 pro vás vysílám na toto téma živý webinář zdarma.

Podíváme se na to, jaká znalost angličtiny je pro cestování nutná, na deseti situacích z praxe si ukážeme, jak bychom mohli zareagovat a co bychom mohli říci.

Zopakujeme nebo se naučíme nové fráze a slovní obraty a poradím vám jak na to, abyste se v angličtině mohli dále zlepšovat.

O tom všem si s vámi budu povídat ve zhruba 40 minutovém webináři.

Jak se zúčastnit webináře?

Jednoduše zaregistrujte váš nejlepší email zde >>

Ke sledování vám stačí jakýkoli smartphone, tablet či počítač a připojení k internetu.

 

Těším se na vás!

Nestihli jste online webinář? Nevadí, připravila jsem pro vás kompletní online kurz Angličtina na cesty. Najdete tu vše, co potřebujete k tomu, abyste se na cestách domluvili.

Podívejte se na kurz zde >>

 

Andrea Toušová
Díky mým mnohaletým zkušenostem s výukou cizích jazyků učím lidi nejen jazykům samotným, ale ukazuji jim také cestu, jak odstranit bariéry a otevřít dveře celého světa dokořán. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • eBook 9+1 zažitých omylů angličtiny

    Získejte zdarma eBook 9+1 zažitých omylů angličtiny, zbavte se jich a nechte své znalosti zářit.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky