Proč byste se měli stát členem nejlepšího online klubu

V prosinci 2020 jsme s mými kolegyněmi a kamarádkami Bárou a Rebekou odstartovaly zcela unikátní projekt, na který jsme se už dlouho připravovaly. Mnoho let se všechny zabýváme výukou angličtiny a když jsme se často bavily o možnostech, jak studentům pomoci usnadnit učení a přinést jim angličtinu co možná nejblíže, přišly jsme na to, že všem kurzům a individuálním výukám schází ta pomyslná třešnička na dortu.

Hledaly jsme prostředí, kde by se studenti všech úrovní mohli potkávat a nacházet další dílky skládačky jménem angličtina. Prostředí, kde si každý najde své, učí se to, na co má zrovna náladu nebo co ho zajímá a může svobodně procházet všemi úrovněmi aniž by ho zarazil nějaký robot, který ho do dalšího levelu nepustí, protože ještě nemá zvládnutou předchozí úroveň.

Takové prostředí jsme nenašly…..a tak jsme se rozhodly ho vytvořit. Daly jsme hlavy dohromady a sestavily jsme seznam oblastí, které by pro studenty mohly být obohacující a přínosné. Nechtěly jsme skončit jen u videí zaměřených na gramatiku. Chtěly jsme vytvořit klub, který bude vyučovat, inspirovat, pobízet k zamyšlení a servírovat jeho členům stále něco nového a zajímavého. Klub, kde se i studenti mohou zapojit, přijít si s námi popovídat a aktivně se podílet i na jeho obsahu. A výsledkem je nejlepší anglický online klub English Spot Premium.

Za pár měsíců fungování v klubu máme od studentů samé kladné reference a začíná se nám tvořit skvělá English Spoťácká komunita. Naším cílem je rozvíjet klub dál a tvořit ho společně se studenty takový, aby se v něm všichni cítili podporovaní a rádi se sem vraceli. Členové klubu English Spot Premium nezůstanou už nikdy na angličtinu sami, protože jsme tu vždy pro ně. Srdečně vás proto do klubu zveme, uvidíte, že nebudete litovat! Navíc můžete vyzkoušet 1.měsíc členství úplně zdarma, takže nic neriskujete.

A jak vidí náš klub lektorka Rebeka? To se dozvíte v tomto videu.

Využijte možnosti členství na zkoušku a zkoumejte, co vám klub přináší celý 1.měsíc zdarma a bez omezení. Registrujte se tady >>

Těšíme se na vás v klubu!

Andrea, Bára a Rebeka

Andrea Toušová
Díky mým mnohaletým zkušenostem s výukou cizích jazyků učím lidi nejen jazykům samotným, ale ukazuji jim také cestu, jak odstranit bariéry a otevřít dveře celého světa dokořán. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře