PF 2018 a dárek k tomu

Milí studenti,

srdečně Vám přeji příjemné prožití svátků vánočních a do roku 2018 vedle zdraví, peněz a štěstí také všudypřítomnou dobrou náladu a chuť posouvat se vpřed.

I letos jsem si pro vás připravila dárky.

 1. Minulý týden jsem vysílala živě online minikurz obchodní angličtiny. I když jsem původně neplánovala uchovat jeho záznam, nakonec jsem se na základě mnoha kladných ohlasů na tento kurz rozhodla vám poskytnout ještě jednu možnost se na něj zdarma podívat, protože obsahuje skutečně velmi hodnotné informace.

Délka mini kurzu je 56 minut a můžete se na něj podívat přímo zde >>

 1. Druhý dárek je jedinečná příležitost. Na podzim jsem pracovala na kurzu Obchodní angličtina v praxi, který byl v listopadu uveden na trh ve spolupráci s firmou VímVíc.cz. Kurz je opravdovým koncentrátem informací a je zaměřen na praktické používání obchodní angličtiny. Kromě video lekcí jsme jako vždy připojili online cvičení, ebook a novinkou jsou MP3 nahrávky ke kurzu, které si můžete poslouchat třeba v autě.

Původní cena celého balíčku je 1490Kč, ale já mám pro vás tajný kód, který vám celý kurz zajistí za POLOVIČNÍ CENU, tedy 745Kč. Pozor, tato akce trvá pouze do 31.12.2017 a v nejbližší době se nebude opakovat.

Jak na to?

 1. Přejděte na stránku kurzu >>

 2. Zvolte možnost koupit

 3. Do políčka promo kód napište tajné heslo andrea_obchodni50

 4. A máte hotovo.

Velice Vám děkuji za Vaši přízeň, která je pro mě odměnou a zároveň i vánočním dárkem, kterého si opravdu vážím.

Těším se brzy na viděnou či na slyšenou v roce 2018.

Krásné svátky!

Andrea Toušová
Díky mým mnohaletým zkušenostem s výukou cizích jazyků učím lidi nejen jazykům samotným, ale ukazuji jim také cestu, jak odstranit bariéry a otevřít dveře celého světa dokořán. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
 • eBook 9+1 zažitých omylů angličtiny

  Získejte zdarma eBook 9+1 zažitých omylů angličtiny, zbavte se jich a nechte své znalosti zářit.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky