Červnová výzva s Rebekou

Už máme za sebou hned 2 velké anglické výzvy. Slovíčkovou se mnou a frázová slovesa s Barčou. V našem online klubu English Spot Premium je však ještě třetí členkaRebeka. A ta se postará o to, abyste si před létem ještě dali trénink a nabudili své mozky. Je tu totiž třetí a poslední z English Spot výzev:

Obchodní angličtina levou zadní – 5 frází denně

Obchodí angličtina se od té běžné liší a to především slovní zásobou. Panují tu jiné výrazy a občas i formálnější mluva než ta, kterou používáme třeba při posezení s kamarády. Rebeka se v business prostředí pohybuje často a díky tomu, že trvale žije v Anglii, je schopná kombinovat teoretické znalosti s tím, co se v praxi opravdu používá.

Představí vám fráze, bez kterých se na meetingu nebo v kanceláři neobejdete. Během této červnové výzvy se naučíte celkem 70 obchodních výrazů. Rebeka vám je nejen ukáže, ale i vysvětlí situace, ve kterých je můžete hned použít.

  • Dokážete se namotivovat a vydržet 16 denní červnovou výzvu, kde se naučíte 5 frází každý den a učení vám zabere 10minut?
  • Dokážete si představit, o kolik se vaše angličtina za těch pár dní posune? Můžu vám s klidným svědomím říct, že o hodně. Během této výzvy se naučíte 70 nových výrazů a to vám opravdu obohatí portfolio slovní zásoby!

Nemusíte se ale ničeho bát. Rebeka je opravdový profík a celou červnovou výzvou vás provede krůček po krůčku, aby se vám podařilo obchodní slovní zásobu zakomponovat do vaší běžné mluvy a vše jste si pěkně zažili a zapamatovali. Ve výzvě nebudou chybět ani opakovací dny.

Teď už je to jen na vás – PŘIJMETE ČERVNOVOU VÝZVU?

Výzva startuje už 07.06.2021 a Rebeka s vámi stráví nabitých 16 dní, kdy se budete po malých kouskách vzdělávat, ale přitom vám celkově učení nezabere až tolik času. Navíc se vám Rebeka bude připomínat každý den emailem s novým videem, takže se nestane, že byste zůstali pozadu.

  • V této výzvě se naučíte 70 business výrazů a frází za 16 dní.
  • Rebeka vám výrazy nejen přeloží, ale ukáže jejich použití v praktických situacích
  • Učit se budete každý den formou krátkého videa
  • Na konci výzvy vás čeká závěrečný kvíz a speciální úkol

Červnová výzva bude probíhat stejně jako výzvy minulé v uzavřené facebookové skupině a také v našem online klubu English Spot Premium, kde se navíc budete mít možnost seznámit i s našimi dalšími aktivitami. Pokud ještě nejste členem klubu, přidejte se k nám hned teď, všichni noví zájemci se mohou zaregistrovat a na uvítanou získávají členství a přístup i k ostatním vzdělávacím sekcím na 1.měsíc ZDARMA. Registraci si můžete udělat tady >>

Pokud tedy přijmete červnovou výzvu s Rebekou, otevře se vám mnohem více možností, jak se v angličtině posouvat a jsem si jistá, že vás potěší, co všechno vám přinese nejen výzva samotná, ale i celý privátní klub English Spot Premium.

Andrea Toušová
Díky mým mnohaletým zkušenostem s výukou cizích jazyků učím lidi nejen jazykům samotným, ale ukazuji jim také cestu, jak odstranit bariéry a otevřít dveře celého světa dokořán. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře