Anglicky během pár týdnů…nevěříte? Tady je důkaz!

Angličtinu už učím nějaký ten pátek a vím a vždy tvrdím, že naučit se dobře anglicky během pár týdnů je téměř nemožné. Mnoho studentů však tyto požadavky má. Hledají takový kurz, který jim naservíruje angličtinu přehledně a jednoduše a nezabere jim moc času.

Všichni víme, že angličtina nám do hlavy sama nenaleze a jsem zastáncem toho, že je opravdu potřeba na sobě chvilku pracovat, vyvinout nějaké to úsilí a co je úplně nejdůležitější – zaměřit se na to, že to skutečně chceme. Ostatně toto je součást mých metod v eBooku Recept na jazyky.

Ale je tu mnoho lidí, kteří se chtějí anglicky zkrátka jen domluvit. Jejich prvořadým cílem není 100% perfektní angličtina. Chtějí si umět koupit rohlík v krámě, zeptat se na cestu, pokonverzovat se sousedem či anglicky mluvícím kolegou nebo říci, co dělali včera a budou dělat zítra.

Dnes je angličtina součástí všeho a je pravda, že jak se jazyk vyvíjí a znalost angličtiny je zkrátka potřeba, nad nějakou tou gramatickou chybkou občas můžeme zamhouřit oko….někdy jsou potřeba i obě oči 🙂 Ale základ pro mnohé z nás je DOMLUVIT SE!

A právě za tímto účelem jsem v lednu 2017 spustila živý online kurz Anglicky za 10 týdnů level I. Cílem kurzu bylo naučit studenty orientovat a domluvit se v základních situacích (pozdravy, seznámení, obchod, letiště, restaurace, krátký email…). V kurzu jsme se téměř neučili gramatiku, ale zaměřili jsme se na slovíčka a fráze, která jsem jim servírovala v kostce a v co možná nejstravitelnější formě. Lekce jsem vysílala živě, aby se mnou studenti mohli chatovat a rovnou se ptát, pokud něco nepochopili. Kurz byl navržen tak, aby studentům nezabral moc času.

Jak to dopadlo?

Do kurzu se přihlásilo 70 studentů z nichž cca 45 sledovalo kurz aktivně a plnilo úkoly. Strávili jsme spolu 10 týdnů a vysílání každé lekce trvalo 20-30min. Studenti měli k dispozici pdf materiály, které jsem jim předem připravila a krátká online cvičení ke každé lekci. Občas jsem jim také zadala domácí úkol, který mi zasílali k opravě.

Výsledek byl nad má očekávání

92% studentů, kteří absolvovali závěrečný test (který je dobrovolný), prošlo úspěšně a účastníci byli kurzem nadšeni. Upřímně, očekávala jsem pozitivní recenze, protože jsem si s přípravou kurzu dala opravdu práci, ale recenze byly nejen pozitivní :-)…z účastníků přímo čišelo nadšení a to je to, co mě opravdu zahřálo u srdce!

Některé z recenzí uvádím zde:

 

Co z toho plyne?

Pokud je vaším cílem hlavně se domluvit, můžete se anglicky naučit skutečně i za krátkou dobu a online kurz je ideální forma studia, protože vám nezabere moc času a k jednotlivým lekcím se můžete kdykoli vracet, plnit úkoly, když se vám zrovna chce a máte náladu a vše si opakovat dle libosti.

Pro velký úspěch jsem se rozhodla živý online kurz Anglicky za 10 týdnů level I. zopakovat. Začínáme už v květnu 2017 a přihlásit se můžete tady >>

A něco navíc

Kromě toho v květnu také startuje druhá úroveň tohoto kurzu a to Anglicky za 10 týdnů level II., ke se budeme věnovat už o něco pokročilejším tématům jako třeba telefonování, vyjádření pocitů, domluvení schůzek, popis běžného dne, sdělování novinek a další.

Účast v tomto kurzu není podmíněna účastí v první úrovni kurzu. Čili pokud máte pocit, že se chcete vrhnout rovnou do II.dílu kurzu, můžete se přihlásit přímo tady >>

Těším se na vás opět živě!

Andrea Toušová
Díky mým mnohaletým zkušenostem s výukou cizích jazyků učím lidi nejen jazykům samotným, ale ukazuji jim také cestu, jak odstranit bariéry a otevřít dveře celého světa dokořán. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • eBook 9+1 zažitých omylů angličtiny

    Získejte zdarma eBook 9+1 zažitých omylů angličtiny, zbavte se jich a nechte své znalosti zářit.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky