Andriss jazyková akademie představuje

SPEAKING CLUB

"Kurzy anglické konverzace"

  • Chcete opravdu mluvit anglicky?
  • Potřebujete si procvičovat konverzaci, ale nemáte parťáka?
  • Je pro vás mluvení v angličtině výzvou a potřebujete si zlepšit schopnost reagovat?

Nejlepší způsob, jak si procvičit angličtinu, je konverzace. Naučí vás naslouchat, porozumět a zároveň reagovatvyjadřovat to, co máte na mysli. Se Speaking Club si vyzkoušíte praktickou angličtinu a zlepšíte se v mluvení a ve svých vyjadřovacích schopnostech.

Kromě mluvení si rozšíříte slovní zásobu a naučíte se mnoho nových anglických výrazů a frází. Objevíte nové způsoby, jak se vyjádřit a jak zvládnout anglickou konverzaci na jedničku.

Odbourejte své bariéry v mluvení! Se Speaking Clubem to hravě zvládnete. Dodáme vám odvahu a sebevědomí mluvit anglicky a výsledky uvidíte velmi brzy!

Vaším úkolem bude pouze přijít - bavit se - mluvit anglicky 🙂

Termíny vypisujeme vždy na 1-2 měsíce dopředu

Příští setkání

V této kategorii nebyly nalezeny žádné akce.

Jak to probíhá?

  • Každé setkání trvá 75-90min. Pracujeme přes platformu ZOOM.
  • Materiály a slovní zásobu najdete před setkáním ve sdílené složce.
  • Anglická konverzace je velmi akční, celou dobu mluvíte a ani na minutu se nebudete nudit 
  • Po úhradě částky se v rezervačním systému zapíšete na setkání, o které máte zájem.
  • Abyste si Speaking Club užili co nejvíce, vaše úroveň by měla být minimálně A2. Ideální úroveň je středně pokročilý a vyšší. Celé setkání je vedeno v angličtině.

 

  • Pokud si nejste jisti svou úrovní, napište nám na andrea@andreatousova.cz, poradíme vám.
  • Minimální počet účastníků pro realizaci setkání je: 3
Cena za 1 setkání
350 Kč
Výběr z vypsaných termínů
Materiály a podklady předem
Členství ve Whatsapp Chatu

Funguje to?

Ano a rychle. Výsledky uvidíte už po 5 setkáních a více!

SPEAKING CLUB

Practice English and Have Fun

Meet new people and discuss interesting topics.

Improve Your Vocabulary

Enrich your vocabulary with new expressions and gain inspiration.

Fine-tune Your Skills

Make yourself a better speaker, discover new ways of how to express yourself.

Co vás čeká?

Meet Online

Online setkání v Zoomu, během kterého budeme pracovat s autentickými matetiály

New Vocabulary

Nová slova a zajímavé výrazy pro vaši úroveň

Group Work

Práce ve dvojicích a kolektivní diskuse

Feedback

Zpětná vazba a komentáře po setkání

Speaking Clubs jsou vedeny formou pečlivě strukturované konverzace. Práce probíhá ve dvojicích či menších skupinkách a v závěru je vždy otevřena i celoskupinová diskuse. Hlavním cílem setkání je zlepšit plynulost v mluvení (fluency) a vyjadřovací schopnosti. 

Ze Speaking Clubu budete odcházet nabidí energií, novou slovní zásobou a obohaceni tipy a inspiraci, jak zlepšit váš mluvený projev. Akční lektorka vám vlije krev do žil.

Poznáte zajímavé lidi, se kterými posdílíte své názory, poznatky, zážitky a v neposlední řadě postupně odbouráte své bloky v mluvení, protože během jednoho setkání budete mít možnost konverzovat hned s několika dalšími členy, což vám zaručí velmi rychlý rozvoj a obohacení.

Setkáním provází lektorka Simona

K angličtině a Británii samotné jsem měla vztah už jako malé dítě, proto jsem si také zvolila domov a život v této mnou milované zemi.

V roce 2017 jsem se vydala do Skotska pracovat jako au-pair a následně do lokality poblíž Londýna, kde jsem pracovala v mateřských školkách. Po návratu do rodných Čech jsem absolvovala akreditovaný kurz TEFL pro Live TEFL v Praze.

 Ať už děláte v životě cokoli, je nejdůležitější se nebát a žít naplno, a proto bych Vám ráda pomohla odbourat bariéru ze strachu z mluvení, která v počátku trápí nás všechny, ani mně se tato fáze nevyhnula i já jsem si tímto procesem musela projít. Proto jsem také byla vždy rozhodnutá vydat se do anglicky mluvící země, jelikož žádná škola by mi už nedala to, co jsem hledala – školu života. Tedy to, co Vám opravdu nabízím, jsou mé zkušenosti ze života a znalosti jím a praxí získané.

Vynasnažím se klást důraz na to, co bude nejvíce odpovídat Vašim preferencím a potřebám a přiblížit Vás co nejvíce tomu, co od jazyka samotného hledáte teď právě VY! 😊

Anglicky hovořím plynule již mnoho let a také ji nadále studuji, aktuálně nejenom pro získání certifikátu C2, ale pro mou velkou zálibu a vášeň.

Učit Vás budu angličtinu tedy převážně britskou, ale také hovorovou, seznámím Vás se všemožnými slangy, ale také mentalitou a kulturou země samé, protože to je vždy nedílnou součástí každého jazyka.

Budu se na Vás těšit,

Vaše Simona

Zajímá vás více o Speaking Clubu a chcete znát tipy na to, jak zvládnout anglickou konverzaci? Podívejte se na záznam tohoto webináře.