Recept na jazyky

\"Mám pro vás jednoduchý návod, jehož ingredience a

koření si sami zvolíte podle vašich chutí.\"

Bojujete s jazyky?

Snažíte se už roky naučit cizí jazyk, ale pořád se vracíte na začátek?

Máte pocit, že se to snad nikdy nenaučíte

Chcete získat lepší práci

Toužíte se konečně naučit a používat cizí jazyk jednou pro vždy? 

 

Pokud se už nechcete cítit jako páté kolo u vozu a chcete se jednou provždy zařadit mezi ty, \"kteří umí\", mám pro vás dobrou zprávu!

Máte na to!

Čtěte pozorně:

Výuce cizích jazyků se věnuji již od roku 2006, kdy jsem založila Andriss jazykovou akademii. Mýma rukama prošly stovky studentů a každý z nich byl jiný a unikátní. Všem svým studentům pomáhám překonat jejich jazykové bariéry. 

Každý totiž potřebuje jiné metody studia a právě ty vám představuji ve své knize. Mám své celoživotní KNOW-HOW, které jsem získala praxí a zase jen praxí a ráda ho předám dál.....právě vám. Můj detailní autentický příběh si můžete přečíst zde >>

Byla a často jsem svědkem beznaděje studentů, kteří se trápí a namáhají jen a jen proto, aby se naučili třeba anglicky Má to vliv i na jejich sebevědomí, protože se cítí nesví ve společnosti cizinců a často mají strach zkusit si najít lepší práci, protože neznalost cizího jazyka je dnes velký handicap.

Někteří se točí v kruzích, začínají znovu a znovu a nedaří se jim posunout dál, někteří lidé takto stáli na místě a bojovali s jazyky třeba i 20 let! Jiní se zase \"tak nějak\" domluvili, ale nebylo to ono a často docházelo díky jejich nekompletním znalostem jazyka k nedorozuměním.

Všechno je to proto, že si pro studium vybrali špatnou metodu anebo, ještě hůře, si nevybrali metodu vůbec žádnou. A jak víme, když cokoli (nemusí to být zrovna jen učení se jazykům) děláme chaoticky a bez ladu a skladu, vznikne zase jen a jen chaos.

Všichni hledáme svou cestu, ale každý jsme jiný a unikátní a co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému. A když zjistíme, co sedí zrovna nám, naše cesta za jazyky se najednou mnohonásobně zjednoduší. 

Co kdybych vám ukázala, jak jednoduše se z vašeho jazykového Mt.Everestu může stát titěrný kopeček, na jehož vrcholu jste raz dva?

I vy si můžete dovolit užít si ten krásný pocit, že se bez problémů dorozumíte.

Je to jen na vás, jak chcete postupovat - složitě se vším prodírat nebo chytře, zlehka a ještě s lepšími výsledky? Možná si teď říkáte \"Ale já nemám na jazyky talent.\" Ale máte....někdo větší, někdo menší, na tom nezáleží. Důležité je vědět, jak na ně vyzrát!


\"IMG-20150510-WA0006\"
 

\"Všichni známe noty, ale ne všichni umíme hrát na klavír.\" 

Ano, všichni známe teorii, metody, ale jen někteří z nás umí jazyk používat. Proč? Protože vědí jak! Vy to můžete vědět také a cizí jazyk se dokonce může stát vaším spolehlivým parťákem do života!

 

Dlouholeté putování za cizími jazyky mě dovedlo k napsání eBooku RECEPT NA JAZYKY. Vy už tuto cestu absolvovat nemusíte, zkrátím vám ji na 62 stran, kde: 

 

 • Vám představím 3 složky, podle kterých si vytvoříte si vlastní unikátní recept na jazyky šitý na vám na míru.
 • Zjistíte, jak důležitou roli hraje motivace, jaká je ta vaše a jak s ní můžeme pracovat.
 • Dozvíte se více sami o sobě a podle speciálně navrženého testu zjistíte, jaký typ studenta jazyků jste právě vy.
 • Ukážu vám pozadí, výhody a nevýhody jednotlivých metod.
 • Odhalím tajnou přísadu - 5 kroků, bez kterých by recept nefungoval.
 • Zjistíte, proč to někomu trvá roky a jinému pár týdnů a jak zásadní roli sehrála vaše mladá léta ve školních lavicích v tom, jestli máte nyní pozitivní nebo negativní vztah k jazykům.

Až si recept vytvoříte, sami uvidíte, jak lehce se člověk může naučit novým znalostem. Vaše poznatky můžete aplikovat na vás samotné anebo třeba pomoci vašim dětem, aby se jim lépe učilo a ztratily odpor ke škole 🙂

 

A tady jsou další důvody, proč si pořídit eBook Recept na jazyky

 • 1
  Ukáže vám, že když dáte svému studiu směr, můžete ušetřit spoustu času, který pak můžete strávit úplně jinak než zrovna učením.
 • 2
  Maximálně zefektivní vaši výuku.
 • 3
  Recept na jazyky zatím nemá ve svém oboru obdoby a je pro všechny, kdo přemýšlí chytře, úsporně a čas je pro ně hodnotné zboží. Je to vlastně takové "odhalení" úspěchu a metod, kterými ho lze dosáhnout.

Tady se můžete podívat na obsah eBooku Recept na jazyky v pdf eBook-recept-na-jazyky-obsah

Cena eBooku je 390Kč. Za tuto částku si můžete objednat třeba 1 lekci jazyka, koupit si nové botky, zajít si na večeři do restaurace......anebo si můžete navždy ulehčit život, najít správný směr a ušetřit desetitisíce, které byste mohli špatně investovat.

Je to něco jako konzultace s vaším koučem. Ukáže vám směr a pohlídá, abyste nesešli z cesty. Je to jednorázová investice, mnohem levnější než konzultace s koučem a navíc se k receptu můžete kdykoli vrátit.

NESLIBUJI VÁM, ŽE VÁS EBOOK NAUČÍ JAZYK SAMOTNÝ. 

PO PŘEČTENÍ EBOOKU RECEPT NA JAZYKY BUDETE VĚDĚT "JAK NA TO, ABY TO FUNGOVALO", SAMOTNÉ METODY UŽ ALE MUSÍTE APLIKOVAT SAMI.

To jsou skvělé zprávy! Chci se učit chytře, chci ušetřit čas i peníze a konečně zjistit jak na jazyky.

A to není vše! Pokud se rozhodnete praštit do toho hned teď, mám pro vás ještě tři skvělé bonusy, které získáte zcela ZDARMA.

BONUS #1 Pracovní sešit

Pracovní sešit ve formátu pdf, kam si po přečtení Receptu na jazyky zapíšete VÁŠ JEDINEČNÝ RECEPT NA JAZYKY. Doporučuji ji část pracovního sešitu s receptem pověsit někam v bytě na viditelné místo - třeba na nástěnku nebo na ledničku, abyste váš recept měli stále na očích a udrželi směr.

Bonus v hodnotě 100,-Kč získáváte ZDARMA

BONUS #2 Autentické příběhy

Autentické příběhy od studentů jazyků, jejich postřehy, jak to vidí oni a k čemu jim jazyky pomohly. Tyto příběhy slouží jako motivace, která vás bude pohánět v před a od mnohých získáte inspiraci.

Bonus v hodnotě 240,-Kč získáváte ZDARMA

BONUS #3 Doživotní aktualizace

Moje cesta za jazyky ještě neskončila a své nově nabyté poznatky budu do eBooku postupně dodávat. Ráda se o ně podělím i s vámi. Záleží mi totiž na tom, abyste byli v jazycích skutečně úspěšní, a proto získáváte při Receptu na jazyky doživotní aktualizace.

Bonus DOŽIVOTNÍ AKTUALIZACE získáváte ZDARMA

Recept na jazyky jsem pro vás vytvořila sama na základě svého know-how a své cesty za jazyky, kterou jdu dál a dál. Pokud si eBook přečtete a zjistíte, že vám nepřináší žádnou hodnotu, máte 7 dní od zakoupení na to, abyste ho mohli vrátit a já vám vrátím peníze.

Možná vám v hlavě hlodají otázky...
\"question-423604_640\"

Jak rychle se dostaví výsledky?

Výsledky se samy nedostaví, protože si je tvoříte vy sami. Tento eBook vám ukazuje cestu, vede vás po ni krůček po krůčku a hlídá, aby na ní nebyly kameny, překážky a aby nebyla zbytečně klikatá. Neprojde tu cestu ale za vás, to už musíte udělat sami.

Nemám talent na jazyky, tak jako tak to pro mě bude těžké.

Samozřejmě pokud si tohle o sobě myslíte, nebudu vám to vyvracet. Jak jsem už zmínila, každý jsme skutečně jiný a unikátní, ale talent na jazyky máme všichni. Někdo menší, někdo větší....a každý se učíme jiným způsobem - a právě o tom Recept na jazyky je. Ukáže cestu každému.

Už se učím anglicky (německy, španělsky...) 10 let a stále stojím na místě. Může se to po přečtení eBooku změnit?

Ano, může....resp. VY to můžete změnit. A eBook vám řekne jak na to, abyste znovu nesešli z cesty nebo se nechytili do nalíčené pasti. Samotnou práci za vás eBooku ale neudělá. To už musíte vy.

Pokud jste naladěni stejně a líbí se vím myšlenka, že cizí jazyky se mohou stát vaším spolehlivým parťákem do života

 

OBJEDNEJTE SI eBOOK PRÁVĚ TEĎ

 

Kdy jindy začít než teď? 

Když budete pořád jen váhat a čekat na "vhodnou příležitost", zůstanete na místě.

 

VHODNÁ PŘÍLEŽITOST JE POKAŽDÉ, KDYŽ SE ROZHODNETE ŽÍT JEDNODUŠEJI A CHYTŘEJI.

K eBooku Recept na jazykyza 450,-Kč navíc získáváte tři bonusy - Pracovní sešit a Autentické příběhy  v celkové hodnotě 340,-Kč a speciální bonus Doživotní aktualizace

POŘIĎTE SI HO HNED TEĎ 

Reference čtenářů

Konečné vím, jak na to J. Perfektní a jedinečně napsaný recept, jak se učit jazyky. Jsem věčný začátečník a pořád jsem nevěděla, jak se k učení postavit, co mám udělat, abych se dostala dál a konečně se tu řeč pořádně naučila. Tento „recept na jazyky“ je super. Je napsán příjemnou zábavnou formou, podrobně, výstižně, přehledně. Každý, kdo se chce učit jazyky, se v této knize najde a hlavně si otestuje, jaký způsob studia je právě pro něj nejlepší. Autorka je evidentně velmi zkušená pedagožka, která zná úskalí studia cizích jazyků a ví přesně, jak docílit kladného výsledku. Díky příhodám a příběhům, které jsou zde popsány, musí kniha zákonitě každého čtenáře nabudit a dodat mu odvahu i chuť do učení. Opravdu vřele doporučuji koupit a přečíst (nejlépe několikrát).
Tatiana MerhautováOdborný referent
Nejprve bych touto cestou ráda poděkovala autorce RECEPTŮ NA JAZYKY, mojí kamarádce, Andrejce Toušové, která mi svojí knihou otevřela oči, pomohla mi odpovědět na spoustu otázek, které mi nedaly spát a ukázala správný směr nejen k jazykům samotným, protože jak sami zjistíte, kniha je multifunkční a je aplikovatelná i do běžného života. Knihu jsem si objednala jednak ze známosti s autorkou, ale především ze zvědavosti, zda mi opravdu nějaká kniha či příručka mohou pomoci s mým problémem- jazyky. Už dlouhou dobu bojuji s angličtinou a již několikrát jsem se snažila posunout svoji laťku výš. Plna nadšení jsem vykoupila knihkupectví s anglickými učebnicemi ke svému zapálenému samostudiu. Nadšení se ale po týdnu změnilo v naprostou demotivaci a nechuť a výsledkem bylo jen zklamání ze sebe samotné. Neustálé začínání od nuly a žádný posun. Zlomila jsem nad sebou hůl a smířila se s faktem, že se zkrátka anglicky nikdy nenaučím. Tuto knihu jsem si objednala jako poslední ,,restartovací“ pokus se sebou něco udělat a teď už vím, že to byla nejlepší investice mého života, která mě někam skutečně posunula. Knihu nosím neustále s sebou v kabelce jako jistotu, zda jdou mé kroky tím správným směrem. Nebudu zastírat, že prvním, nejdůležitějším ale zároveň i nejtěžším krokem je vůbec CHTÍT. Kdybych se nechtěla někam posunout a změnit svoji situaci, pravděpodobně bych si knihu nikdy nekoupila. Jestli-že nechcete a neděláte danou činnost z vlastního přesvědčení okořeněnou špetkou motivace, nikdy se z místa nehnete.
Lucie Nagyová