Hudbě se věnuji od malička. Pocházím z hudební rodiny a už od kolébky bylo nad slunce jasné, že mě jistá forma hudební kariéry nemine. Asi v 8 letech jsem začala hrát na klavír a zpočátku jsem se věnovala především vážné hudbě. Každý rok jsem absolvovala klavírní koncerty, na kterých bylo třeba umět své cca 30min číslo nazpaměť. Vážné hudbě jsem se aktivně věnovala až do svých 22let ale během toho jsem si v 16 letech řekla, že by bylo fajn si najít nějakou tu kapelu. 

Byla jsem přijata jako klávesačka do malé folkové kapely Friends (Přátelé) a právě tady jsem se za běhu učila, o čem vlastně takové hraní v kapele je. Po 2 letech jsme se rozpadli, já jsem však hraní v kapele přišla na chuť a chtěla jsem pokračovat dál. Netrvalo dlouho a vznikla má první autorská kapela Houpací kůň, tentokrát v punk rockovém stylu a s vlastní tvorbou - na textech i hudbě jsme se podíleli téměř všichni v kapele. S Houpacím koňem jsem vydržela celých 7let. 

Během této doby jsem však chtěla zkusit i jiné styly a přidala se ke kapele Sweet Pain, se kterou jsme hráli jižanský rok, opět převážně vlastní tvorbu. S oběma kapelami jsme působili především na klubové scéně, velmi nás to bavilo a víkendy se koncerty jen plnily.

Největší průlom v mé hudební kariéře se odehrál na podzim roku 2011, kdy jsem udělala konkurz k dívčí kapele Country Sisters, hrající americkou country, a kde působím až dodnes. Tato ryze dívčí kapela se objevuje na festivalových jevištích po celém světě a těší se velkému obdivu fanoušků. Během svého působení jsem pro fanoušky natočila celkem 2 mini CD - Andrea (2012) a Boogie Woogie Country Girl (2021) a pokud chcete, můžete si je objednat přímo tady.

Boogie Woogie Country Girl

!!!Nové CD 2021!!! Toto mini CD obsahuje 6 cover skladeb v mém oblíbeném sytlu Boogie Woogie a Rocknroll.

Cena: 250Kč, poštovné zdarma

Andrea

Toto CD ve stylu country-rock jsem natočila v r.2012 krátce poté, co jsem nastoupila ke Country Sisters. Najdete na něm 5 skladeb z nichž 2 jsou mé vlastní.

Cena 150Kč, poštovné zdarma

Objednejte si CD tady:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.