Vánoční dárkové balíčky

Pro všechny milovníky angličtiny jsme letos v Andriss jazykové akademii připravili vánoční balíčky doslova nabité všemožnými anglickými aktivitami. Pro každého studenta je totiž velmi důležité čerpat z různých zdrojů, zejména u angličtiny, protože ta se používá ve všech koutech světa přeci jen trochu odlišně.

Je tak velmi výhodné učit se nejen individuálně, ale zapojit do hry i nějaký ten online kurz. Ideální je také vytvořit si prostředí, kde se angličtina stane součástí vašeho každodenního života a budete se jí moci úplně obklopit. Tím totiž lehce a nenásilně vstřebáváte veškeré znalosti a neskutečně zvětšujete svou kapacitu a potenciál.

Chcete na Vánoce obdarovat sebe nebo někoho blízkého dárkem, který mu opravdu zlepší život? Vybírejte z našich balíčků:

Balíček SUPERHEROBestseller, který obsahuje všechno – individuální výuku, online kurz, audio kurz a roční členství v anglickém online klubu. Je určen pro mírně, středně a více pokročilé studenty. Výuku nakonfigurujeme podle individuálních potřeb obdarovaného.

Více o balíčku SUPERHERO >>

Balíček EXPRESS – Balíček s expresními 30minutovými konverzačními lekcemi v kombinaci s členstvím v klubu a online kurzem je ideální volbou pro ty, kdo tak trochu bojují s časem, ale anglicky by se přesto chtěli naučit. Flexibilita a časová nenáročnost lekcí je tu jednou z hlavních výhod. Je vhodný pro mírně, středně a více pokročilé.

Více o balíčku EXPRESS >>

Baliček STARTER – Pro úplné a falešné začátečníky. Individuální balíček lekcí je provede základy angličtiny a speciální 10 týdenní online program jim pomůže za krátkou dobu zvládnout běžné situace v angličtině a to jak na poli gramatickém, tak na poli slovní zásoby.

Více o balíčku STARTER >>

Balíček KIDS – Ani na děti nezapomínáme. V týmu máme skvělé lektory, kteří budou nadšeně a s nasazením učit i vaše děti. Tento balíček online lekcí ušijeme vašemu dítku na míru a je jedno, jestli bude potřebovat doučování do školy nebo samostatný anglický kurz.

Více o balíčku KIDS >>

Chcete si sestavit svůj dárkový balíček? Napište nebo zavolejte, o jaké kurzy byste měli zájem a já vám ho připravím za lepší cenu 🙂

Ať se vám daří a pohodový předvánoční čas!

Andrea Toušová
Díky mým mnohaletým zkušenostem s výukou cizích jazyků učím lidi nejen jazykům samotným, ale ukazuji jim také cestu, jak odstranit bariéry a otevřít dveře celého světa dokořán. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • eBook 9+1 zažitých omylů angličtiny

    Získejte zdarma eBook 9+1 zažitých omylů angličtiny, zbavte se jich a nechte své znalosti zářit.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky