VÁNOČNÍ INSPIRACE

Nabité dárkové balíčky plné angličtiny za neuvěřitelné ceny!

Na letošní Vánoce jsem pro vás připravila výběr z napěchovaných dárkových balíčků, které zkrátka nesmí chybět pod žádným stromkem. Kombinace individuální výuky s online kurzy a podpůrným prostředím ve formě klubu je zaručenou cestou k úspěchu v angličtině. Slovo neúspěch už nebudete znát.

Obdarujte své blízké a otevřete jim do nového roku bránu k jazykům a úspěchu!

Balíček ENGLISH SUPERHERO

Ideální dárek, pokud si nejste jisti, co obdarovaný zrovna v angličtině potřebuje a na jaké je úrovni. Balíček kombinuje vše - individuální výuku, členství v online klubu s různorodými tréninky zaměřenými na slovíčka i gramatiku a celkové použití angličtiny v praxi. A to vše navíc podpoříte vychytaným 30 denním intenzivním online kurzem a audio programem pro automatické učení.

Vhodné pro: mírně a středně pokročilé, více pokročilé

Více informací

Balíček EXPRESS

Řešení pro ty, kdo nemají čas, ale přesto se chtějí angličtině věnovat.  Balíček se skládá z expresních Skype lekcí zaměřených na konverzaci, členství v klubu, kde se student učí, kdy se mu to zrovna hodí a z vychytaného online kurzu, který mu pomůže odstranit mouchy v angličtině. 

Vhodné pro: mírně a středně porkočilé, časově zaneprázdněné

Více informací

Balíček STARTER

Chcete udělat radost někomu, kdo s angličtinou začíná? Pak je tento balíček to nejlepší, co pro něj můžete udělat. Obdarovanému připravíme na míru studijní plán dle jeho cílů a potřeb. Individuální lekce s lektorem ho dostanou do angličtiny, v kurzu Anglicky za 10 týdnů se naučí základům a díky slovíčekovému audio programu si v krátké době osvojí velké množství slovní zásoby.

Vhodné pro: začátečníky a falešné začátečníky

Více informací

Balíček KIDS

Nezapomínáme ani na děti. Chcete, aby se vaše ratolesti zlepšily ve škole nebo pro ně hledáte samostatně běžící anglický kurz? Náš tým miluje učení dětí a rádi vás o tom přesvědčíme.

Více informací

Nenašli jste vhodný dárkový voucher? Podívejte se sem na stálou nabídku, ráda vám připravím jakýkoli z nabízených kurzů do podoby dárkového voucheru.