Kurzy anglické konverzace

 • Máte strach nebo obavy z mluvení?
 • Cítíte, že chcete v konverzaci reagovat rychleji?
 • Chcete udržet svou angličtinu stále aktivní?
 • Trápí vás, že málo mluvíte, a proto si pak nevěříte?

Známe to všichni. Už se nějakou dobu učíte anglicky, gramatiku i slovíčka už docela ovládáte, ale když přijde na mluvení, jako když se najednou zaseknete. Slovíčka vám nelezou z pusy, jste ve stresu, připadáte si nemožně a možná děláte i zbytečné chyby

Sníte o tom, že budete mluvit anglicky beze strachu a zábran? Toužíte se už jednou pořádně rozmluvit a mít tak možnost svobodně komunikovat s přáteli, spolužáky, kolegy či obchodními partnery?

Good news! I vy na to máte a můžete to dokázat. Máme pro vás kurzy, které vás procesem rozmluvení úspěšně provedou. Otevíráme online konverzační kurzy angličtiny! V malých skupinkách (max.5 studentů) budete mluvit, až se vám bude jazyk vařit :-). Vše se odehrává za podpory nadšeného lektora, který udržuje směr konverzace, opravuje chyby, procvičuje s vámi problematické části a učí vás nová slovíčka a fráze, které během hodiny ihned uvádíte do praxe formou krátkých rozhovorů a tématických situací ze života.

Malé skupinky

Umožňují lektorovi věnovat se každému studentovi a zároveň máte mnohem větší prostor pro komunikaci se spolužáky než na individuálních lekcích.

12 lekcí v 1 kurzu

Kurz obsahuje 12 online setkání po 55min. Lekce se konají 1x týdně ve stanovený den a čas.

Různé úrovně

Kurzy běží ve 3 různých úrovních a vy si vyberete tu, kam nejlépe zapadáte. Spolužáci budou mít tedy velmi podobné znalosti.

Materiály

Ke konverzačním tématům budete mít k dispozici materiály se slovní zásobou.

Otevíráme celkem 3 moduly podle úrovní:

 • Level 1 - Falešní začátečníci a mírně pokročilí
  Modul vhodný pro ty, kdo již přičichli k angličtině a orientují se v úplných základech nebo pro studenty základních škol. Témata na konverzaci budou např: rodina, koníčky, město, každodenní život, základní slovesa nebo přídavná jména. Pro tento modul je vhodná vstupní znalost sloves "to be, to have", přítomného a minulého času.
 • Level 2 - Středně pokročilí
  Modul pro studenty úrovní A2-B1. Ze slovní zásoby se podíváme nejdříve na základní a běžná témata a poté se posuneme dále na hovorové fráze, projedeme témata cestování, věda, peníze, lidské vlastnosti, příslovce a vazby sloves.
 • Level 3 - Pokročilejší
  V tomto modulu už můžete očekávat všechna možná témata. U základních témat jako třeba rodina/práce půjdeme více do hloubky, dále se posuneme ke složitějším tématům, např. historie, mezilidské vztahy, média... Těšit se můžete i na frázová slovesa a idiomy.

Rozvrh lekcí

Level 1středa 18:30 - 19:25 (od 16.9.2020) s lektorem Lukášem
Level 2čtvrtek 18:00 - 18:55 (od 17.9.2020) s lektorkou Simonou
Level 3středa 18:00 - 18:55 (od 23.9.2020) s lektorkou Bárou

Těší se na vás lektoři

Lukáš

level 1

Simona

level 2

Bára

level 3

Každý modul obsahuje celkem 12 lekcí. Konverzační online kurzy jsou skvělou variantou pro každého, kdo se chce opravdu rozmluvit a svou úroveň si udržet. Slouží i jako možný doplněk ke klasické výuce nebo naopak k jiným online kurzům. Výhodou konverzačních lekcí jsou především malé skupinky, protože díky tomu na vás během lekcí vždy vyjde několikrát řada. Další skvělá věc je, že lekce jsou živé a lektor je vám reálně po ruce, můžete se tedy ptát na cokoli, co vás během lekcí napadne. 

Během lekcí je třeba mít zapnutý mikrofon, abyste mohli mluvit, ale zapínání kamery je dobrovolné. Pokud se na to necítíte, necháte kameru jednoduše vypnutou.

Vyberte si svůj kurz

Level 1
2.200 Kč
12 lekcí
Kurz anglické konverzace pro začátečníky
Level 2
2.200 Kč
12 lekcí
Kurz anglické konverzace pro mírně a středně pokročilé
Level 3
2.200 Kč
12 lekcí
Kurz anglické konverzace pro pokročilé

Časté otázky ke kurzu

Co když online výuku nezvládnu po technické stránce?

Připojení k online lekcím je velmi jednoduché a intuitivní. Před zahájením kurzu dostanete email s instrukcemi, jak se krok za krokem připojit. A pokud se vám to nepodaří, poradíme vám po telefonu nebo po Skypu.

Dají se časy lekcí měnit?

Stanovené časy kurzů jsou pevné a lekce bude probíhat každý týden ve stejném termínu.

Co když lekci nestihnu?

Záznam z lekcí bohužel nebude k dispozici, protože lekce se nahrávat nebudou. Je tedy třeba připojit se ve stanovený čas a být u lekce přítomen online. Pokud ale nějakou lekci vynecháte, nic se neděje, hodiny na sebe nenavazují, takže nebudete pozadu.

Nevím, do jaké skupinky se zařadit...

Pokud si nejste jisti, která úroveň je vhodná právě pro vás, napište mi na andrea@andreatousova.cz a já vám poradím.