Anglické vychytávky

Během mých lekcí se studenty často narazíme na různá úskalí, na kterých nás angličtina může nachytat. Jsou to třeba drobné rozdíly v gramatice, které ale zásadně změní význam věty, neobvyklá slovní spojení či výrazy, které nemůžeme doslovně z češtiny do angličtiny přeložit.

A právě na toto téma pro vás vysílám sérii webinářů Anglické vychytávky. V živých webinářích si vždy ukážeme a vysvětlíme nějaké ty chytáky a omyly, zamyslíme se i nad metodami, jak se nejlépe anglicky naučit a nakonec přidáme zajímavé výrazy, které vám pomohou na poli angličtiny zazářit. 

Nenechte si ujít již 6. živé online vysílání, které proběhne už tento říjen, konkrétně v pondělí 11.3.2019 od 20:00. Tyto živé webináře jsou zdarma a stačí si pouze zarezervovat místo.

Už se těšíte? To je dobře, já také!

Tipy na to, jak si nejlépe užít webinář:

1. Nastavte si upomínku v telefonu
2. Udělejte si čas, řekněte o webináři partnerovi, aby vás v dobu vysílání nerušil.
3. Používejte sluchátka.
4. Během webináře se vyhněte dalším aktivitám jako je např.surfování na internetu či chatování s přáteli. Proč? Zaprvé, snižujete tím pozornost a nezískáte kvalitní informace, zadruhé zaměstnáte vaše připojení k internetu a přenos z webináře se vám pak může zasekávat či zpomalovat.

Těším se na vás.
See you soon!
Andrea Toušová
Díky mým mnohaletým zkušenostem s výukou cizích jazyků učím lidi nejen jazykům samotným, ale ukazuji jim také cestu, jak odstranit bariéry a otevřít dveře celého světa dokořán. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • eBook 9+1 zažitých omylů angličtiny

    Získejte zdarma eBook 9+1 zažitých omylů angličtiny, zbavte se jich a nechte své znalosti zářit.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky